Je to jen první krok, prozradil o vítězství nad Sokolovem Imrich Bedecs

Je to jen první krok, prozradil o vítězství nad Sokolovem Imrich Bedecs

(20.09.2018) První vítězství v letošní sezóně oslavil po utkání se Sokolovem také obránce Imrich Bedecs. Spolu s Markem Čelůstkou řídil třineckou defenzivní hru a zasloužil se o první čisté konto v tomto ročníku.

„Už jsme to potřebovali. Každý v kabině věřil, že to zvládneme. Poctivým výkonem a dřinou po celé utkání jsme dokázali vybojovat tři body,“ oddechl si po prvním vítězství slovenský obránce a s pokorou pokračoval: „Jdeme dál, je to jen první krok. Víme, že těch bodů máme málo, ale ještě je před námi osm kol a chceme jich získat co nejvíce.“

Třinečtí do utkání nastoupili v nových dresech. K červené barvě přibyla bordó a k nim bílé trenýrky. „Dresy nám přinesly štěstí. Doufám, že nám ho budou nosit i v dalších zápasech,“ přeje si obránce se čtrnáctkou na dresu.

Kromě nových dresů přibyla v základní sestavě i nová tvář, středopolař Tomáš Weber. Další záložník Michal Klec zůstal na lavičce. „Jsou to hráči, kteří mají svou kvalitu a pomohou nám. Tomáš Weber má na svém kontě ligové starty, Michal Klec hrál slovenskou ligu. Jsou to přesně ti hráči, které jsme potřebovali. Myslím, že s nimi budeme silnější,“ věří Bedecs.

Vedení třineckého klubu ve spolupráci s realizačním týmem zvýšilo konkurenci v mužstvu. „Minulý rok jsme to hráli ve dvanácti lidech, dařilo se nám a nebylo co měnit. Tento rok se nedaří, proto bylo třeba něco změnit a přišli noví hráči. Konkurence nám pomáhá,“ myslí si Bedecs.

Třinečtí proti Sokolovu sehráli velmi dobré utkání, divákům nabídli šance, dva góly a vítěznou radost. Kde hledat klíč úspěchu? „Vše se odvíjí od toho, jak hrajete vzadu. Když mužstvo hraje zodpovědně, tak soupeři proti vám po čase zjistí, že to nejde, musí otevřít hru a ty šance přijdou. My jsme na to čekali a dali první gól. Druhý poločas jsme hráli stejně, mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem, ale neproměnili jsme šance,“ pověděl majitel pětasedmdesáti druholigových startů v třineckém dresu.

Další šance na bodový zisk čeká na slezský tým v nedělním utkání proti Varnsdorfu: „Očekávám vyrovnaný zápas. Vím, že domácím se v této sezóně celkem daří, ale my se koncentrujeme pouze na náš výkon. Doufám, že nás první vítězství v sezóně nakopne a ve Varnsdorfu budeme bodovat,“ prozradil na závěr rozhovoru šestadvacetiletý Imrich Bedecs.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál