Jiří Neček: Kluci musí jít ještě kondičně nahoru

Jiří Neček: Kluci musí jít ještě kondičně nahoru

(05.02.2018) Naši fotbalisté v úterý odehráli další přípravné utkání. Svého soupeře, účastníka nejvyšší slovenské soutěže Zemplín Michalovce, zdolali po velmi dobrém výkonu 3:1.

Jak viděl zápas trenér Jiří Neček? „Do prvního poločasu jsme nastoupili v trochu kombinované sestavě s Tomášem Hyklem a Lukášem Buchvaldkem na křídlech. Vrátil se nám do sestavy Marek Čelůstka. Náš výkon byl docela slušný, vypracovali jsme si i dost šancí. Věděli jsme, že Michalovce remizovaly s Baníkem Ostrava 3:3 a jsou kvalitním týmem. V některých fázích hry nás i trochu přehrávaly, ale do vyloženějších šancí se nedostávaly. Pro diváky to byl zajímavý první poločas,“ zhodnotil úvodní dějství třinecký lodivod.

O přestávce se jedenáctka z prvního poločasu trochu proměnila. „Na začátku jsme tam dali čtyři nové hráče, přišel Masař, Šumbera, Juřena a Ilko. Vytvořili jsme si šance a brejky a kdybychom to dohráli, výsledek mohl být o něco vyšší. Na druhou stranu jsme inkasovali gól po velmi pěkné akci. Byl to pro nás výborný zápas. Máme se od čeho odpíchnout. V dalších zápasech bych chtěl ještě vyzkoušet i další varianty sestavy,“ přeje si Neček.

Jeho tým nyní čeká delší herní přestávka. „Nyní bude následovat superkompenzační fáze. Kluci musí jít ještě kondičně nahoru, trochu potrénovat, ale už to bude hodně o rychlosti a o práci s míčem. Připravíme se na další zápasy,“ přiblížil následující program.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál