Juniory prověřil exdruholigový Frýdek-Místek

Juniory prověřil exdruholigový Frýdek-Místek

(05.07.2018) Nejtěžší soupeř v přípravě. Tím byl pro juniory mužský tým Frýdku-Místku, se kterým se střetli dnes dopoledne ve Smilovicích. Okresní derby nakonec lépe zvládl loňský účastník druhé ligy, který po gólech Varadiho a Gomoly zvítězil 2:0.

FK FOTBAL TŘINEC – MFK Frýdek-Místek 0:2 (0:0)

Branky: 49. Adam Varadi (penalta, 0:1), 55. Tomasz Gomola (0:2).

FK Fotbal Třinec: Michal Kubik (60. David Misiorz) – Petr Chloň (40. Vojtěch Cieslar), Michal Lanc, Stanislav Potůček, Martin Konečný – Andrej Ceniga, Jiří Cieslar, Petr Niemczyk – Marek Zahaluk, Petr Novotný (46. Petr Joukl), Marcel Stříž. Trenér: Svatopluk Schäfer.

Ohlas trenéra

Tomáš Jakus, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Do zápasu jsme šli z hrubé přípravy a po pravdě jsem se toho utkání trochu obával. Frýdek-Místek byl ještě loni druholigový tým. Pro nás to byl velmi kvalitní soupeř, asi jeden z nejtěžších proti kterému jsme nastoupili za mého působení u juniorky. S výjimkou Lance, Chloně, Joukla a Stříže jsme nastoupili s hráči loňského staršího dorostu. Kluci podali kvalitní a zodpovědný výkon, ale Frýdek-Místek vyhrál zaslouženě, přestože první gól padl z penalty a druhý možná z ofsajdového postavení. Kluci se nemají za co stydět a věřím, že je tento výsledek povzbudí k další poctivé práci, která doufám některé posune do velkého fotbalu.“

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál