Lisický s Macečkem opět v Třinci

Lisický s Macečkem opět v Třinci

(03.02.2016) Odra Petřkovice, to je další soupeř našich fotbalistů v zimní přípravě. Divizní celek dnes přijede sehrát utkání na umělou trávu. Zápas začíná v 17 hodin.

V Petřkovicích po úspěšně zvládnutém podzimu vládne spokojenost. Klub sídlící nedaleko Ostravy okupuje ve čtvrté nejvyšší soutěži první příčku. Devíti góly se na tom podílel bývalý třinecký kanonýr Karel Maceček, který i ve svých šestatřiceti letech sází do sítě soupeřů mnoho gólů.

Kromě Karla Macečka bude v jarní části oblékat dres divizního lídra také dlouholetý třinecký obránce Petr Lisický. Naopak chybět bude brankář Antonín Buček, který se po odchodu Jiřího Pavlenky vrátil do ostravského Baníku.

Tým vedený Karlem Kulou a Martinem Zbončákem má k dispozici skoro totožný kádr jako v předchozím utkání v Senici. V pondělí se v médiích objevilo ve spojení s Třincem jméno hráče ostravského Baníku Namira Alispahiče, ale Bosňan třinecký dres neoblékne.

Jak si povede druholigový celek proti tomu nejlepšímu ze čtvrté nejvyšší soutěže? Utkání můžete sledovat buď přímo v areálu na Lesní nebo formou online přenosu na serveru Onlajny.com.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Vítkovice nás předčily v důrazu a brejcích, řekl trenér Habanec

Možná až překvapivě jednoznačným vítězstvím Vítkovic 5:2 skončilo včera dohrávané hutnické derby. První dvě rány fotbalistům Třince uštědřili jejich bývalí hráči Buchvaldek a Motyčka.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál