Lukáš Cienciala mezi TOP talenty

Lukáš Cienciala mezi TOP talenty

(23.01.2019) Jméno našeho odchovance se objevilo v anketě TOP 50 českých talentů vytvořenou deníkem Sport, což je pro náš klub velký úspěch.

Lukáš Cienciala v aktuálním ročníku Fortuna národní ligy naskočil do dvou zápasů, odehrál devět minut a vstřelil jeden gól. Další start přidal v pohárovém utkání proti Petřkovicím (4:0), kde naskočil poprvé v základní sestavě A-mužstva.

„Byl jsem hodně mile překvapen, když jsem anketu viděl. Už jen být v Top 50 má pro mě obrovskou váhu a je to také motivace do budoucna. Je to odměna za práci týmu, trenérů a mě samotného. Myslím, že tomu napomohlo pár startů ve druhé lize, které jsem nasbíral. Rád bych poděkoval všem svým blízkým za podporu, která se mi dostává,“ těší třineckého mladíka.

Na jeho fotbalový um se do Třince jezdí dívat i zástupci evropských prvoligových klubů. Až budoucnost ukáže, zda se Lukáš Cienciala stane nejznámějším Ciencialou v České republice.

Vítězem hlasování trenérů reprezentací a zástupců klubů juniorské a dorostenecké ligy se stal David Heidenreich z italské Atalanty Bergamo, před druhým Adamem Hložkem ze Sparty. Třetí skončil brankář Manchesteru United Matěj Kovář.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Chuť vyhrát ji opravdu přinesla.

Úvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál