Mladší žáci bojovali na turnajích

Mladší žáci bojovali na turnajích

(20.06.2012) Dne 16. 6. 2012 se tým U 12 zúčastnil mezinárodního turnaje Agel Cup ve Frýdku-Místku, pořádaného MFK Frýdek-Místek na stadionu Stovky. Turnaje se zúčastnilo 20 mužstev z České republiky, Polska a Slovenska.

Turnaj byl výborně zorganizován, jednotlivé zápasy byly odehrávány souběžně na 4 hříštích s dostatečným odpočinkem pro všechny týmy a bez zbytečných časových prodlev. Zázemí a občerstvení pro hráče i realizační týmy bylo zajištěno.

Ve skupině jsme se po dvou výhrách (1. FK Prostějov a FK Čadca) a dvou prohrách (FC Baník Ostrava a Slovan Bratislava) umístili na 3. místě. Po dalších zápasech o umístění jsme se po jedné prohře (TJ Svitavy) a dvou výhrách (MFK Frýdek-Místek a SFC Opava) umístili na konečném 11. místě.

Turnaj byl skvěle připravený, obsazený kvalitními družstvy, kterým jsme byli rovnocennými soupeři. Všichni účastníci podali velmi kvalitní výkony i v náročných klimatických podmínkách (jasno, tropické teploty).

Poděkování patří rodičům, kteří zajistili dopravu a na turnaji klukům vytvořili krásnou atmosféru.

Autor: Milan Heczko.

Výsledky Třince

FK FOTBAL TŘINEC - FC Baník Ostrava 0:2
FK FOTBAL TŘINEC - ŠK Slovan Bratislava 0:4
FK FOTBAL TŘINEC - FK Čadca 1:0

Branka Třince: Novotný.

FK FOTBAL TŘINEC - 1. SK Prostějov 1:0

Branka Třince: Niemczyk.

FK FOTBAL TŘINEC - MFK Frýdek-Místek 3:0

Branky Třince: Szturc, Szotkowski, Špánik.

FK FOTBAL TŘINEC - TJ Svitavy 0:1
FK FOTBAL TŘINEC - Slezský FC Opava 2:1

Branky Třince: Novotný, Palarčík.

Sestava Třince

David Misiorz, Jakub Twardzik, Petr Niemczyk, Jaroslav Chlebek, Filip Válek, Daniel Jež, Roman Wilk, Filip Lukosz, Miroslav Špánik, Filip Szotkowski, Petr Novotný, Lukáš Míra, Dominik Szturc, Tomáš Sabela, Lukáš Kuffa, Matěj Palarčík.

Turnaj na Borku

V pátek 15.6.2012 se na Borku konal turnaj mladších žáků kategorie U13, kterého se zúčastnili čtyři celky. Hlavní záměrem tohoto turnaje bylo zvládnout přechod z malého na celé hřiště a rozloučit se se sezónou mladších žáků. Turnaj se hrál systémem každý s každým a po každém utkání se na zpestření kopaly penalty, bez ohledu na výsledek. Všechna utkání měla svou kvalitu, všichni zdraví hráči našeho kádru byli stejně vytíženi a svým výkonem mě mile překvapili.

Výsledky Třince

FK FOTBAL TŘINEC - Juventus Žilina 0:1
FK FOTBAL TŘINEC - FC Vítkovice 1919 0:2
FK FOTBAL TŘINEC - MFK Havířov 3:0

Branky Třince: Krenželok, Kisza, Potůček.

Sestava Třince

Kristián Jedlička, Martin Konečný, Rostislav Kisza, Šimon Petružálek, Martin Frgala, Marek Aresin, Matouš Petružálek, Ondřej Kluz, Martin Kopka, Daniel Ryba, Bohdan Krenželok, Vilém Ryba, Mates Lisztwan, Vojtěch Cieslar, Marek Kubík, Stanislav Potůček, Jiří Cieslar, Tomáš Unucka. Trenéři: Ivan Martinčík, Zdeněk Cieslar, vedoucí mužstva: Miroslav Macura.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál