Na závěr soustředění česko-maďarský souboj

Na závěr soustředění česko-maďarský souboj

(30.06.2018) Čtyřdenní soustředění v Břeclavi se blíží ke konci. Družina trenéra Jiřího Nečka ho zakončí odpoledním utkáním proti účastníkovi maďarské nejvyšší soutěže FC Újpešť.

Tým vedený trenérem Nebojsou Vignjevicem zakončil minulý ročník na třetím místě za mistrem z Videotonu a druhým Ferencvárosem. Tímto úspěchem si vybojoval místenku v kvalifikaci Evropské ligy.

První kolo je čeká ve čtvrtek 12. července na stadionu v ázerbajdžánském Baku, kde se střetnou s místním Neftči. Odveta se pak hraje o týden později v Maďarsku.

Budapešťský celek oblékající fialové dresy vycestoval na začátku týdne na dvoutýdenní soustředění do východního Štýrska. Dnes je čeká první ze dvou přátelských zápasů. Tím druhým bude duel s chorvatským Zaprešicem.

Naši hráči vyměnili prostředí Beskyd za jižní Moravu, kde nabírali nejen fyzickou kondici, ale pilovali také technicko-taktické věci. Jak se jim to povedlo? To možná ukáže dnešní duel. Zápas Újpešť – Třinec začíná na stadionu v rakouském Pöllau v 17 hodin.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Na úvod přípravy nováček Ekstraklasy

Třinečtí druholigisté v pondělí vstoupili do druhého týdne letní přípravy a už zítra je čeká první přátelské utkání. Jejich soupeřem bude Raków Czestochowa, vítěz první ligy v Polsku.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál