Něco tomu chybělo. Věřím, že budeme úspěšnější, prohlásil trenér Habanec

Něco tomu chybělo. Věřím, že budeme úspěšnější, prohlásil trenér Habanec

(03.06.2020) Remízu v Hradci Králové fotbalisté Třince nepotvrdili. V domácím klání s Prostějovem zazdili několik tutovek, a tak se museli spokojit s bodem. „Něco tomu chybělo,“ posteskl si domácí trenér Svatopluk Habanec.

Před utkáním upozorňoval trenér Třince Svatopluk Habanec, že Hanáci jsou, i navzdory tabulkovému postavení, silným týmem se spoustou ostřílených fotbalistů. Jmenoval Lutonského, Biolka, Paška, Kroupu, Schustera či někdejšího reprezentanta Poláka. „Zkušenost na straně Honzy Poláka byla jasně v tom zápase vidět,“ potvrdil třinecký kouč.

I navzdory tomu byli Hanáci k poražení. Domácí hráči se však ke kýžené brance se nedopracovali, byť vyložených šancí měli celkem pět. „ V první půli byl blízko brance Steinhübel, v závěru Wojnar z malého vápna přestřelil branku. To byla obrovská škoda, tohle byly opravdu dvě tutovky,“ zmínil Habanec.

Třinečtí se snažili vyvíjet o něco větší aktivitu než jejich soupeř, přesto byla hra vcelku vyrovnaná. Soustavný tlak, pomocí kterého by soupeře zlomili, si nevytvořili. „Ještě tomu něco chybělo. Nebyl to jen gól, ale i větší klid při zakončení. Čekal jsem, že předvedeme více plynulých akcí, bohužel nám to místy zadrhávalo,“ připustil Habanec.

Ze tří utkání po koronavirovém restartu profesionálních soutěží jeho celek vydoloval pět bodů. Chrudim udolal, s Hradcem Králové a s Prostějovem si body rozdělil. „Je to určitě ztráta, protože v Hradci jsme jeden plusový bod získali a tentokrát jsme dva ztratili. Chtěli jsme mít po Prostějovu 29 bodů, ale nestalo se tak,“ litoval trenér Habanec.

Zkušený kouč je přesvědčen o tom, že jeho celek má na víc, než prozatím předvádí. „Myslím si, že můžeme být ještě úspěšnější. Pořád je to trochu málo, pevně věřím, že naše výkony půjdou ještě nahoru,“ zakončil Habanec.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál