Nejvíce se mi líbil zápas na Dukle, řekl fanoušek Kuba Lanc

Nejvíce se mi líbil zápas na Dukle, řekl fanoušek Kuba Lanc

(10.12.2019) Čtyřzápasová vítězná šňůra třineckých fotbalistů v půlce podzimu jejich fanoušky namlsala. „Po téhle sérii výher se zdálo, že budeme bojovat o přední příčky,“ přiznal 30letý skalní příznivec Jakub Lanc.

Z pohledu počasí byl podzim pro příznivce Třince přívětivý. Nikde jste se neklepali zimou…

To je pravda. Ale byly i takové výjezdy, kde bylo počasí špatné. Například v Sokolově, kde na konci zápasu začalo pršet. Pamatuji si, že špatné počasí jsme několikrát měli i ve Varnsdorfu.

Potěšili třinečtí fotbalisté vás, skalní příznivce, svými výkony?

Jak jsme měli tu sérii výher, zdálo se, že budeme bojovat o přední příčky. Bohužel přišel zmar. Prohráli jsme dvakrát po sobě v Pardubicích a s Ústím a pak jsme jen třikrát remizovali.

Takže, jak hodnotíš první část sezony?

Mohlo to být lepší, ale buďme rádi, že nehrajeme o záchranu, jak jsme z posledních let byli zvyklí. Mezitím byla jedna úspěšná sezona, kdy jsme byli po podzimu první a zdálo se, že bychom coby půlmistři mohli bojovat o postup.

Které z podzimních vystoupení Třince se ti líbilo nejvíce?

Nejvíce se nám líbil první venkovní zápas na Dukle, kde jsme dosáhli nečekaného vítězství. Čekali jsme, že to bude ještě těžší. Rád vzpomínám i na zápas s Brnem. Sice jsme jen remizovali, ale výkon to byl povedený. Dalším utkáním byl duel se Žižkovem, v němž jsme sice prohospodařili dvoubrankové vedení, ale nakonec jsme zvítězili.

Kdo podle tebe na podzim vstřelil nejhezčí gól?

Řekl bych, že odchovanci Filip Kubala a Martin Samiec na Strahově proti Vyšehradu.

Překvapilo tě, že „B“ mužstvo Třince je v divizi na druhém místě?

Přiznám se, že příjemně překvapilo. Zda bude bojovat o postup do MSFL, to už je otázkou trenérů a vedení klubu. A to už dalo najevo, že pro výchovu mladých hráčů je divize ideální.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál