Nový ročník rozlosován

Nový ročník rozlosován

(19.06.2019) Fortuna:Národní liga už zná svůj jízdní řád v sezóně 2019/2020. Třinec se v úvodních dvou kolech představí na hřištích soupeřů. První zápas sehraje v Praze na Julisce.

Nováček druhé nejvyšší soutěže, slavná pražská Dukla bude úvodním třineckým soupeřem nového ročníku. Zápas se odehraje v hlavním městě v sobotu 20. července od 10:15. Se stejným soupeřem budeme sezónu také uzavírat. Poslední kolo je naplánováno na sobotu 23. května 2020.

Prvním domácím soupeřem bude ve třetím kole jihlavská Vysočina. Zápas se uskuteční 3. srpna. Všechny domácí víkendové duely třinecký tým odehraje v tradičních 10:15.

Letošní ročník nabízí tři vložená středeční kola. Všechna se odehrají v jarní části. Proti Vyšehradu (22. kolo) a Sokolovu (28. kolo) nastoupíme doma, venku nastoupíme ve Vítkovicích (25. kolo).

Předběžný rozpis zápasů naleznete ZDE. Zápasy jsou vloženy v úředním termínu, pořadatelské kluby a vysílatel ještě mohou termíny jednotlivých utkání upravit.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál