Opatření pro zápas s Baníkem Ostrava

Opatření pro zápas s Baníkem Ostrava

(18.11.2016) Sobotní utkání s Baníkem Ostrava bylo označeno za rizikové. I proto čeká na fanoušky v areálu na Lesní několik bezpečnostních opatření. Upozorňujeme i zástupce médií.

Pro fanoušky Třince

Fanoušci Třince a ostatní diváci (mimo fanoušků Baníku) mohou vstoupit na Městský stadion na Lesní dvěma způsoby.

První možností je využití vstupu a pokladny na stadionu Rudolfa Labaje, odkud se po průchodu bezpečnostní kontrolou mohou přesunout do prostor Městského stadionu, který bude určen pro domácí a nezávislé příznivce.

Druhou možností je využití vstupu a pokladny u vchodu od tenisového areálu (lesoparku).

Parkování pro domácí fanoušky je připraveno na velké ploše u haly STaRS.

Kotel domácích bude umístěn pod střechou v nejbližším sektoru na sezení od hřiště s umělým povrchem.

Pro fanoušky Ostravy

Pro fanoušky Baníku bude připravena pokladna u brány ke vstupu do sportovního areálu na Lesní (u staré WERK Arény). Zde si budou moci zakoupit zbylé vstupenky do sektoru hostů a také zpravodaj věnovaný tomuto duelu. (viz. plánek na konci článku)

Doporučení Policie k cestě z Ostravy na stadion: Z Ostravy po D 56 do FM, zde sjezd na ul. Janáčkova, dále směrem přes Hlavní Třídu na D 48 až do Českého Těšína. Následně sjezd na exitu 71, po ulici Frýdecká až na světelnou křižovatku u autobusového stanoviště. Následně odbočit vlevo, hned vpravo a následně opět vpravo pod žel. most. Poté po ulici Nádražní směrem na ul. Tovární a ul. Třineckou. Při vjezdu do Třince po ulici Nádražní, u kruhového objezdu výjezd na ul. Frýdeckou, následně na ul. Lidickou a poté řidiči vozidel odbočit vpravo na ul. Lesní, a těsně před odbočkou vlevo na ulici Tyršovou, se nachází vlevo parkoviště pro vozidla. Po zaplnění tohoto parkoviště možno parkovat na ulici Tyršova, která se nachází souběžně s městským stadiónem. Pro vstup fanoušků hostí je určena hlavní zděná vstupní brána k městskému stadiónu u staré Werk Arény adresa ul. Lesní čp. 60. Taktéž pro plynulý rozjezd po utkání z Třince doporučujeme tuto trasu.

Pro všechny návštěvníky

Na všech vstupech bude prováděna důkladná kontrola. Na stadion nebudou vpuštěny osoby zjevně pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek. Na stadion je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost osob a zázemí na stadionu nebo samotný průběh utkání. Je zakázáno vnášet tyče, vlajky z hořlavého materiálu nebo se zakázanou symbolikou, papírové předměty, které nebudou dostatečně podlepeny alobalem. Je zakázáno používat pyrotechniku.

U standardních fanouškovských vlajek žádáme, aby tyto předměty nebyly vyvěšovány na místa, kde budou překrývat reklamní bannery. Upozorňujeme, že v takovém případě pořadatelská služba vlajku překrývající reklamní bannery odstraní.

Věříme, že se vyvarujete nevhodných excesů, které by mohly vést k potrestání našich klubů.

Pro zástupce médií

Vzhledem k omezenému počtu míst pro zástupce sdělovacích prostředků bude pro vstup na utkání brána pouze schválená akreditace klubem po zpracování žádosti přes náš akreditační systém. Ten naleznete -> ZDE. Žádosti můžete zasílat do pátku 18. listopadu do 12:00.

Místa pro novináře jsou pod hlasatelnou na kryté tribuně. Určitý počet míst bude mít dostupnost k zásuvce s elektřinou. Vzhledem k přesunu nebude možnost využití wi-fi na tribuně. Wi-fi bude dostupná pouze v presscentru.

Mapa přístupových cest na Městský stadion na Lesní

V1 a V2 – vstup pro domácí fanoušky
P1 a P2 – pokladna pro domácí fanoušky
P3 – pokladna pro hostující fanoušky
V3 – vstup pro hostující fanoušky

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál