Představujeme novou posilu

Představujeme novou posilu

(27.02.2019) Nejzvučnější posila zimního přestupního období je tady. Hrál nejvyšší soutěž v České republice, Polsku, na Slovensku i v Belgii. V Polsku si vystřílel titul krále střelců. Víte o koho jde?

Róbert Demjan

Narodil se 26. října 1982 ve slovenské Levoči. S fotbalem začínal v Trebišově. Do nejvyšší soutěže se dostal v roce 2004, kdy oblékal dres Púchova.

Po dvou letech zamířil do českého hlavního města. Zde tři roky oblékal pruhovaný dres Žižkova, za který kopal první i druhou ligu.

V roce 2010 odešel do Polska, konkrétně do nedalekého Podbeskidzie Bielsko-Biala. Svůj instinkt zabijáka prokázal v sezóně 2012/2013, kdy se stal nejlepším střelcem Ekstraklasy. Svými výkony zaujal zástupce belgického fotbalu a po úspěšné sezóně se stěhoval do klubu Waasland-Beveren.

Tam už se mu tolik nedařilo a po roce se znovu vrátil do Polska. Dres Bielska oblékal až do roku 2017. Po menší anabázi v Borčicích posílil věhlasný polský klub Widzew Lodž. O tom, jak slavný je to klub, ukazuje nejlépe divácká návštěvnost. Klub před sezónou prodal na zápasy třetí nejvyšší soutěže více než 16 tisíc permanentních vstupenek. Demjan za Widzew odehrál 16 utkání a vstřelil 6 gólů.

Nyní je v našem klubu. „Volal mi kamarád, zda bych to tady nechtěl zkusit. Slovo dalo slovo a nyní jsem tady,“ popsal příchod pod Javorový slovenský útočník Róbert Demjan.

Celý rozhovor s novým útočníkem si můžete přečíst ve zpravodaji během sobotního utkání proti Ústí nad Labem.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U14: Stále v čele tabulky

Výborná forma provází starší žáky, kteří si drží své prvenství v celkové tabulce soutěže. Během utkání proti Valašskému Meziříčí se hattrickem blýskli hned dva hráči Třince Šimon Roček a Martin Klocek.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál