Radost s Mikulášem

Radost s Mikulášem

(06.12.2011) Včera dopoledne navštívila stacionář Radost dvojice Mikuláš a čert, aby potěšila klienty denního stacionáře. Sebou si přivedli i dva hosty. Těmi byli obránce Tomáš Matoušek a útočník Martin Surynek.

Celá akce začala něco málo po půl desáté příchodem dvou hlavních aktérů. Zatímco z Mikuláše měli klienti Radost, čert naháněl strach i některým dospělým, naštěstí pytel k dispozici neměl.

Společně se svými hosty si vyslechli několik písní z hrdel stacionáře a poté museli odpovídat na někdy příjemné, někdy zapeklité otázky jako například kdo je nejvyšším mužem, nejstarším, nejtrestanějším hráčem a nebo kdo je zadaný. Mikuláš přiznal, že díky jeho pracovní vytíženosti na vztahy nemůže ani pomýšlet, jeho nejvěrnějším partnerem je čert.

Mezi otázkami a koncem akce zbyl čas na soutěže v podobě třídění ořechů nebo slalomem s ořechem na lžičce. A kdo vyhrál? Všichni, neboť úsměvy na tvářích klientů, pedagogů a dalších účastníků byl tím nejcennějším, co každý mohl svému okolí nadělit.

"S celou akcí jsem nesmírně spokojena, bylo krásné opět vidět radost a spokojenost nejen na tvářích klientů, ale i našich hráčů," okomentovala akci s úsměvem marketingová manažerka Kateřina Poločková a pokračovala popisem vzniku akce: "Nedávno nás oslovili Mikuláš s čertem a požádali nás o pomoc ve stacionáři, jestli by se akce nemohli zúčastnit i někteří fotbalisté. My jsme to přijali, ze sbírky mezi zaměstnanci a hráči jsme nakoupili nějaké drobnosti, které pak předali hlavní účinkující." Ta slíbila, že pokud Mikuláš s čertem požádají o pomoc i příští rok, tak neodmítne.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál