Reatestace hřiště s UT3G

Reatestace hřiště s UT3G

(18.10.2018) V minulých dnech proběhla reatestace hřiště s umělým trávníkem třetí generace (UT3G). Klubu bylo uděleno Atestační osvědčení FAČR.

Reatestace se provádí po uplynutí doby platnosti vyznačené na Atestačním osvědčení FAČR. Pro udělení reatestace je podmínkou pravidelné provádění údržby včetně průběžného vedení Deníku provozu a údržby hřiště. Minimálně jednou ročně musí být rovněž na hřišti provedena střednědobá údržba odborným subjektem. Zkontrolovány jsou rovněž základní parametry hřiště. To vše bylo splněno a Atestační osvědčení FAČR bylo klubu FOTBAL Třinec z.s. uděleno.

„Naprosto nezbytnou součástí je potřebná střednědobá údržba umělého trávníku pro životnost a zachování kvality povrchu. Proto se pečlivě věnujeme této údržbě, která zahrnuje mimo jiné dekompresi, čištění, následný vsyp a zakartáčování granulátu. Tuto údržbu zadáváme pouze odborně kvalifikovaným firmám. Díky této péči nám pravidelně FAČR uděluje certifikovaný atest, zajišťující kvalitu hřiště, na kterém je možné hrát veškeré mistrovské soutěže až do výše MSFL,“ uvedl ředitel zapsaného spolku Fotbal Třinec Mgr. Vladislav Bury.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál