Regenerace hřiště s umělým povrchem

Regenerace hřiště s umělým povrchem

(11.09.2019) Dekomprese neboli provzdušnění je velmi podstatný a zásadní krok údržby, kdy je důležité přesně nastavit pracovní hloubku v mm, aby nedošlo k poškození umělé trávy a hřiště bylo dokonale provzdušněné a nebylo dále zhutněné.

Jako každoročně, tak i letos proběhlo dekompresní čištění umělé trávy. Klub vynakládá nemalé, avšak potřebné finanční prostředky na udržení kvality povrchu vzhledem k jejímu stáří. Organizace FOTBAL TŘINEC z.s. se snaží držet vysoký standart a kvalitní zázemí pro všechny hráčské kategorie.

"V souvislosti s velkým zatížením hřiště je nutná i jeho častější údržba, která spočívá především v dekompresi, čištění a doplnění granulátu a provádí se již každoročně před nastávajícím podzimem tak, aby bylo hřiště připravené na značnou zátěž až do jarních měsíců," upřesnil ředitel zapsaného spolku Vladislav Bury.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U17: Z Kroměříže si přivezli tři body

Pohledné fotbalové utkání předvedli třinečtí hráči pod taktovkou trenéra Karla Macečka. Nad kroměřížskou družinou měli navrch ve všech herních projevech a i přes malý výpadek nenechali soupeře skórovat. Tři body si zaslouženě připsal Třinec, když zvítězil 0:4.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál