Rezerva se pokusí prodloužit neporazitelnost

Rezerva se pokusí prodloužit neporazitelnost

(24.08.2019) Po vystoupení A-mužstva se v neděli odpoledne na stadionu ve Frenštátu pod Radhoštěm představí naše rezerva. V 16:30 tam rozehraje svůj třetí zápas.

Družina trenéra Jindřicha Dohnala je po dvou kolech jedním ze tří týmů, které ještě neztratily ani bod. Slezský celek zvítězil v Bruntále 4:1 a doma si poradil s Bohumínem (2:0).

Domácí Frenštát v prvním kole utrpěl debakl s Karvinou v poměru 1:5. I v dalším kole ho čekala rezerva profesionálního mužstva. Do Frenštátu zavítala Opava a překvapivě odjela s prázdnou. Frenštát po hattricku Klimpara zvítězil 4:2.

Jak nedělní duel dopadne? To se dozvíte, pokud utkání navštívíte přímo na stadionu ve Frenštátu, případně budete sledovat náš instagramový profil, kde vás budeme informovat o změnách stavu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U17: Z Kroměříže si přivezli tři body

Pohledné fotbalové utkání předvedli třinečtí hráči pod taktovkou trenéra Karla Macečka. Nad kroměřížskou družinou měli navrch ve všech herních projevech a i přes malý výpadek nenechali soupeře skórovat. Tři body si zaslouženě připsal Třinec, když zvítězil 0:4.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál