S Boleslaví příští týden, o víkendu do Prostějova!

S Boleslaví příští týden, o víkendu do Prostějova!

(29.10.2012) Pohárové utkání s Mladou Boleslaví se v úterý 30. října neuskuteční. Nedovoluje to stav hrací plochy na stadionu Rudolfa Labaje.

„Důvodem odložení utkání je nepřízeň počasí, které nás překvapilo. V Třinci sněží a podle předpovědi má nasněžit ještě dalších deset centimetrů. Nebyli jsme si jisti, zda budeme schopni zajistit regulérní terén, proto jsme volali do Mladé Boleslavi a na fotbalovou asociaci a požádali je o posunutí termínu na příští týden, úterý 6. listopadu ve 14 hodin. Svaz i Boleslav s tímto termínem souhlasili. Tímto vzkazujeme fanouškům, aby nechodili zítra na zápas a našli si cestu až příští týden,“ popsal nastalou událost generální manažer pořádajícího klubu Karel Kula.

Od jednoho těžšího soupeře k druhému. Další zápas sehrají naši fotbalisté až v sobotu od 14:00 na stadionu v Prostějově, kde to bude doslova bitva o čelo MSFL. Fanklub na toto utkání pořádá velký vlakový výjezd. Cena zájezdu na zápas podzimu činí 250 Kč. Sraz na třineckém vlakovém nádraží je v 9 hodin! Zájemci se mohou hlásit na e-mailové adrese fansfkt@email.cz, nebo na telefonním čísle: 732 273 505.

Doufáme, že si toto utkání nenecháte ujít a náš klub bude prezentován ve výborné formě nejen na hřišti, ale i v hledišti.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 10:15
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov