Setkání s fanoušky

Setkání s fanoušky

(31.01.2020) Čtvrteční podvečer se během ligové přestávky rozhodlo vedení klubu přijmout pozvání p.Halamy a vyplnit tak setkáním se skalními fanoušky. Začátek besedy, které se účastnili za klub Karel Kula spolu s trenérem Svatoplukem Habancem, asistentem Tomášem Jakusem a sportovním managerem Markem Čelůstkou, se nesl v upřímném, někdy kritickém duchu.

Celé setkání proběhlo ve velmi otevřené atmosféře, kdy oslovení podrobně zodpovídali veškeré dotazy přítomných. Hlavním tématem byly výsledky A týmu a jeho složení. Fanoušci byli seznámeni s hráčským kádrem a jeho změnami, s herním systémem nebo např. systémem výběru zápasů FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA pro televizní vysílání.

Velký prostor dostal trenér Habanec, který musel čelit všem otázkám.

Na připomínky k výsledkům reagoval Karel Kula slovy: „Věřte, že i my chceme bojovat o vyšší místa v tabulce a rádi bychom viděli na stadionu mnohem více fotbalových fanoušků,“ posteskl si.Trenér Svatopluk Habanec přidal: „Nespokojené fanoušky chápu, taky jsme chtěli získat více bodů.“

Dotaz padl i směrem k blížícím se oslavám 100 let třineckého fotbalu. Marketingová manažerka Irena Huťková představila připravovaný program a chystané aktivity směrem k fanouškům, dětem. Závěrem dodáme, že debata byla opravdu velmi otevřená a věříme, že pro fanoušky nesmírně zajímavá.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál