Sportovní dopoledne třineckých školek

Sportovní dopoledne třineckých školek

(10.02.2020) Mateřské školky a třinecký fotbalový klub již nějaký čas úzce spolupracují a podílejí se na vedení dětí ke sportu. Proto se pro ně znovu rozhodli zorganizovat sportovní dopoledne. Své prostory pro konání těchto pohybových aktivit poskytla organizace STaRS Třinec.

Tři třinecké školky přivedly i přes velkou absenci ve třídách své ratolesti, které si pod vedením vyškolených trenérů si zahrály mnohé sportovní hry. Aktivity byly pestré, což děti odměnily stálým úsměvem a v očích byla vidět radost z pohybu.

Na čtyřech stanovištích se hrál nejen fotbal, který byl dominantním prvkem, ale také děti předvedly svou obratnost, mrštnost, rychlost, logické uvažování a mnohé další dovednosti v ostatních disciplínách.

„Tyto akce děláme s jasným záměrem a to především vybudovat u dětí vztah ke sportu a všeobecně k celkové pohybové aktivitě. Věřím, že se nám to tímto způsobem daří,“ okomentoval akci vedoucí přípravek a Grassroots trenér mládeže FAČR Zdeněk Cieslar.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Hráči jsou unavení, přesto chceme poslední zápas vyhrát, řekl kouč Habanec

Přestože třinečtí fotbalisté nad pražskou Duklou vedli, nakonec na domácím pažitu padli podruhé za sebou. Tři body si odvezli hosté, kteří bodovali naplno posedmé v řadě. „Když náš brankář chytil penaltu, doufal jsem, že nakonec nezůstaneme s prázdnou,“ přiznal třinecký kouč Svatopluk Habanec.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál