Trenér Luhový: Hráči kecali!

Trenér Luhový: Hráči kecali!

(13.06.2011) Výborný ročník s hořkým koncem. Toto není charakteristika vína, nýbrž charakteristika letošní sezóny v podání třineckých fotbalistů. Podobně to viděl na tiskové konferenci po utkání s Mostem domácí trenér Ľubomír Luhový. Jeho mostecký protějšek Róbert Barborík byl s výsledkem i výkonem svého týmu spokojen.

Jako první začal utkání hodnotit mostecký kouč Róbert Barborík: "V zápase ve kterém už o nic nešlo měl fotbal svou kvalitu, bylo tam hodně šancí, samozřejmě tam byly i některé technické nedostatky na obou stranách. Soupeř si vytvořil dostatek šancí, neproměnil je, naopak my jsme dvě proměnili a proto jsme i vyhráli."

Domácí trenér Ľubomír Luhový oproti svému kolegovi radostí vůbec neoplýval. "Poslední zápas sezóny byl velmi špatný. Selhali jsme po organizační stránce, vypouštěli jsme střed pole, špatně jsme se pohybovali, dělali jsme komplikované věci, které hráče neučím. Prostě jsme hráli tak, jak to nechci já a hlavně jak to nechce klub! Ve skutečnosti mi hráči, kteří měli podepsané smlouvy ukázali, že tímto zápasem pokazili sezónu nejen z uměleckého dojmu, ale i z postavení v tabulce. Sice jsme skončili pátí, ale nahrály nám výsledky z ostatních stadionů."

Někteří hráči před utkáním do médií slibovali, že se chtějí rozloučit s diváky co nejlepším výkonem. Proč nakonec roli favorita v zápase nezvládli? "U hráčů dochází v posledních zápasech sezóny k polevení. Já jsem je na to upozorňoval, aby si nehráli na profesory, protože mají své limity a ty mi dnes ukázali z té temnější stránky. Hráči v prvním poločase do toho nedali sto procent jak slibovali, to znamená že kecali! Až ve druhém poločase začali nahánět zajíce a to už bylo skutečně pozdě. Soupeř se lépe pohyboval a zaslouženě zvítězil."

A kteří hráči zklamali trenéra Luhového a budou se muset obávat o svou budoucnost? "Zklamalo mě celé mužstvo. Nebyly to individuální chyby jednotlivců. Celé mužstvo mělo přístup jaký mělo. I z tribuny bylo vidět, že do toho nedali vše a hlavami už byli někde jinde než v zápase."

I když je čerstvě po sezóně, domácí šéf lavičky jí hodnotit ještě nechtěl. "Já bych sezónu ještě nehodnotil, ale tento zápas jí pokazil hlavně herním projevem, protože to byl nejhorší výkon doma za mého dvacetizápasového působení," řekl zklamaně trenér slezského mužstva.

Nyní čeká třinecké fotbalisty dvanáctidenní dovolená, po které bude následovat šestidenní individuální příprava. Opět do areálu na Lesní se vrátí ve čtvrtek 30. června.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U11: Turnajem prošli bez porážky

Fantastickou formu ukázali svěřenci trenérů Petra Bažanowského a Pavla Turoně, když na turnaji v Porubě nenašli přemožitele. Nejen, že si třinecký tým odvezl zlato, ale také ocenění za nejlepšího střelce a hráče turnaje právem připadlo hráčům hájící třinecké barvy.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál