Třinec chce zpevnit obranu. Ze Zlína přišel stoper Ngimbi

Třinec chce zpevnit obranu. Ze Zlína přišel stoper Ngimbi

(13.10.2020) Dvanáct branek, nejvíce ze všech týmů F:NL, inkasovali v novém ročníku fotbalisté Třince. Z toho důvodu před koncem přestupního období klub přivedl ze Zlína stopera Ngimbiho.

Druhá nejvyšší fotbalová soutěž v tuzemsku není pro francouzského středního obránce neznámou. Martin Matondo Ngimbi v ní nastupoval tři roky v barvách Vlašimi, Táborska a Varnsdorfu. Po příchodu do Česka z Francie se 23letý fotbalista aklimatizoval na český fotbal v třetiligovém Benešově.

„K největším přednostem Martina Ngimbiho patří slušná rozehrávka a také dobrá hra hlavou. Kromě toho je rychlý a důrazný. V Česku působí už tři roky, takže netrpí jazykovou bariérou a dovede dobře organizovat obranu,“ představil asistent trenéra Tomáš Jakus nováčka v kádru Františka Straky.

Potíže ve středu obrany fotbalový Třinec potkaly ke konci loňské sezony poté, co si přivodil vážné zranění tahoun Imrich Bedecs. Na kraji nového soutěžního ročníku navíc z Třince odešel další stoper Erik Šuľa.

V létě Třinec angažoval stopera Jakuba Habustu, do středu obrany se z jejího levého okraje přesunul Jiří Janoščín. K dispozici je ještě další zadák David Gáč. Imrich Bedecs po vážném zranění teprve začal s lehkým tréninkem.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál