Třinec podal výborný výkon, pochválil soupeře trenér Liberce

Třinec podal výborný výkon, pochválil soupeře trenér Liberce

(15.04.2015) Jízda pohárem pro Třinec včera v Liberci skončila. Jak viděli celý dvojzápas oba trenéři - Marek Kalivoda (Třinec) a David Vavruška (Liberec).

Marek Kalivoda (trenér Třince)

Gratulace soupeři

Musím domácím pogratulovat k postupu, protože nakonec postoupilo pohárově zkušenější mužstvo. Svým pojetím to byl úplně jiný zápas než ten v Třinci. První utkání bylo po stránce fotbalovosti o něco lepší, to druhé bylo více o bojovnosti. Styl Liberce se od utkání s Brnem změnil a přináší mu to úspěchy. Přeji Liberci, aby jeho cesta byla úspěšná a dovedla ho k záchraně v lize.

O svém týmu

Já mohu kluky za dvojzápas jenom pochválit, protože odehráli s Libercem vyrovnanou partii jak doma, tak i tady. Co se týče bojovnosti a disciplinovanosti, tak jsme postup drželi dlouho, ale nakonec domácí potrestali naší individuální chybu v závěru, která nás stála postup.

O nakopávání soupeřů

My jsme takové startovací mužstvo. V poháru jsme porazili Olomouc a ta od té doby 14 zápasů neprohrála, v generálce jsme porazili Ružomberok 2:1 a oni od té doby neprohráli a naposledy jsme porazili Liberec a ten taky od našeho utkání neprohrál, takže bychom mohli být pro soupeře dobrým sparing partnerem.

O červených kartách

Mrzí mě, že máme tři hráče mimo. První je zraněný, ale více mě mrzí ta vyloučení. Pokud má hráč žlutou kartu, tak by se neměl chovat tak, jak to předvedli vyloučení v závěru.

David Vavruška (trenér Liberce)

Třinec podal v obou zápasech výborný výkon, úžasně disciplinovaný, takticky skvělý. My jsme se do zápasu strašně těžko dostávali. V prvním utkání jsme se do něj dostali vůbec, ve druhém to byl svátek.

Utkání v Třinci bylo pro nás zlomové. Neplnili jsme to, co jsme si řekli. A nebyl to ani tak Třinec, jako my a naše prezentace a chování v zápase, co nás zvedlo. Uvědomili jsme si, že musíme začít úplně od začátku.

Dnes jsme byli velice silní na míči, ale svůj tým bych kritizoval za hru ve vápně. Až do 60. minuty jsem si myslel, že soupeři nevytvoříme kritickou situaci. Hrát po vápno je opravdu málo. Do vápna se nám dostává strašně špatně, zvlášť, když soupeř je tak morálně silný jako Třinec.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Zda jsme silnější? To ukážou až soutěžní zápasy, myslí si Imrich Bedecs

Třinečtí mají za sebou poslední přípravný duel. V Púchově zvítězili nad slovenským druholigovým celkem 2:0. Oba góly vstřelila letní posila Filip Hlúpik. Utkání zakončil s kapitánskou páskou na rukávu obránce Imrich Bedecs.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál