Třinec s trenérem Strakou se postaví favorizovanému Žižkovu

Třinec s trenérem Strakou se postaví favorizovanému Žižkovu

(02.10.2020) Viktoria Žižkov pomýšlející na postup do nejvyšší soutěže bude dalším soupeřem třineckých fotbalistů. Tým trenéra Františka Straky se zítra odpoledne pokusí Pražany zaskočit.

Jediným soupeřem, který v letošní sezoně Viktoriány zdolal, byl další favorit F:NL z Hradce Králové. S ostatními soupeři si Žižkov poradil – přehrál Táborsko, Vyšehrad, Prostějov i Blansko. Další tři body chce druhý tým soutěže (má 12 bodů) zapsat proti zatím poslednímu Třinci.

Slezané jsou v opačném rozpoložení, jako jediný tým druhé ligy prozatím nebodovali, a proto uzavírají tabulku. Po prohře s Líšní venku nestačili na Varnsdorf a Duklu Praha. Po domácí blamáži s Jihlavou, která byla nejtěžší prohrou na domácím stadionu v novodobé druholigové historii klubu, u mužstva skončil trenér Svatopluk Habanec.

Na lavičce jej vystřídal známý František Straka. Zítra od 16.00 hodin ho čeká druholigová premiéra na půdě Žižkova. „Nikdo nemůže čekat, že přijde nový trenér a jako mávnutím kouzelného proutku se všechno změní. Chceme ale hrát více týmově, kolektivně, aby se naše mužstvo více stmelilo. Přístup našich hráčů musí být mnohem lepší. Pokud nás Žižkov bude chtít porazit, měl by pro to udělat maximum. O to stejné se pokusíme i my,“ přislíbil sportovní manažer Fotbalu Třinec Marek Čelůstka.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál