Třinec se postaví favorizovaným Votrokům

Třinec se postaví favorizovaným Votrokům

(29.05.2020) Dalším soupeřem Třince budou fotbalisté Hradce Králové – jednoho z aspirantů na postup do nejvyšší soutěže. Hosté povzbuzení výhrou nad Chrudimí chtějí na východě Čech překvapit.

Podzimní měření sil na Městském stadionu v Třinci skončilo bodovým smírem. Hradec měl dlouho navrch, Třinečtí v závěrečných minutách urvali bod a v nastavení sahali dokonce po všech třech.

Východočeši prohráli v této sezoně čtyřikrát, ve stejném poštu zápasů zapsali remízu. Jaro zahájili plichtou s Líšní, v uplynulém kole v oslabení vydolovali tři body ve Varnsdorfu.

V tabulce F:NL jsou Královéhradečtí čtvrtí (34 bodů) s jednobodovou ztrátou na třetí Jihlavu, za druhým Brnem zaostávají o tři body. Ve svém středu mají kanonýra Adama Vlkanovu, který se do střeleckých statistik letos zapsal osmkrát.

Třinec po nezdaru na Vysočině v uplynulém kole přemohl Chrudim a zlomil sérii sedmi zápasů bez výhry. Svěřenci trenéra Svatopluka Habance se díky tomu dostali na osmou příčku tabulky druhé nejvyšší soutěže a tuto pozici by rádi přinejmenším udrželi.

„První šestka včetně Žižkova je opravdu velice silná. Zápasy s těmito týmy budou opravdu velmi těžké. I přesto chceme v Hradci překvapit, bod by pro nás byl úspěchem. Nechceme hrát tak, jak jsme hráli v některých pasážích proti Chrudimi. Větší odvaha a kompaktnější výkon nás musí herně posunout jinam,“řekl trenér Třince Svatopluk Habanec.

Utkání Hradec Králové versus Třinec má výkop v sobotu v 17.00 hodin.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál