Třinec zkusí loupit ve Znojmě

Třinec zkusí loupit ve Znojmě

(20.08.2015) Netradičně už v pátek nastoupí naši fotbalisté k utkání 4. kola Fotbalové národní ligy. Jejich soupeřem bude dosud neporažené Znojmo, které je v tabulce se sedmi body za vedoucím Sokolovem na druhém místě. Utkání začíná v 19 hodin.

Svěřenci trenéra Radima Nečase jedou na jih Moravy s jasným cílem bodovat a nahradit tak ztrátu způsobenou domácí porážkou s Českými Budějovicemi. Nečeká je však nic jednoduchého. To ví i kapitán Benjamin Vomáčka: „Bude to další těžký zápas. Když budeme hrát tak, jako druhý poločas proti Budějovicím, tak si nějaké body odvezeme. Ve druhé lize není tým, který by byl o parník lepší. Hrát a bodovat se dá všude.“

Znojmu se vydařil vstup do soutěže, porazilo Vyšehrad 4:0 a Ústí 2:1, ale jediné body ztratilo při domácí remíze s Karvinou 1:1.

Utkání bude trochu více zajímavější pro dva hráče. Kapitánskou pásku Znojma obléká bývalý hráč Třince Tomáš Cihlář. Znojemské zkušenosti má naopak třinecký záložník Václav Tomeček. „Pro mě to bude trochu specifické utkání, protože se vrátím na místo, kde jsem v minulosti působil,“ svěřil se redakci záložník Václav Tomeček, který v dresu Znojma odehrál devět utkání.

Vzájemné zápasy mezi Znojmem a Třincem hovoří pro Znojmo. Třinec ve městě okurek od návratu do druhé nejvyšší soutěže nevyhrál, pouze v sezóně 2011/2012 remizoval pod vedením trenéra Aloise Grussmanna 0:0.

Páteční utkání bude jako hlavní řídit nováček mezi profesionálními rozhodčími Radim Dresler. Roli prvního asistenta bude plnit zkušený Petr Vysloužil, druhým je nováček Valter Boček, který mával Třinec v jeho prvním utkání proti béčku Olomouce.

Program 4. kola Fotbalové národní ligy

Pátek 21. srpna

17:30 FC Graffin Vlašim – FK Baník Sokolov
18:00 SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko
19:00 1. SC Znojmo FK – FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 22. srpna

17:00 MFK Frýdek-Místek – MFK OKD Karviná

Neděle 23. srpna

10:15 FK Slavoj Vyšehrad – Slezský FC Opava
10:15 SK Sigma Olomouc „B“ – FC Hradec Králové
17:00 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál