Třinec zná dalšího soupeře MOL Cupu

Třinec zná dalšího soupeře MOL Cupu

(19.08.2019) Generální sekretář Fotbalové asociace České republiky Jan Pauly dnes vylosoval 27 párů, které se spolu střetnou ve 2. kole MOL Cupu. Pásek s názvem našeho klubu vytáhl z osudí jako poslední.

Ani Frýdek-Místek, ani Olešnice u Bouzova, ani Ždírec nad Doubravou. Posledním taženým klubem z nelicencovaných týmů byl divizní klub TJ Valašské Meziříčí.

TJ Valašské Meziříčí

Jedna ze vstupních bran Moravskoslezských Beskyd je město Valašské Meziříčí. Ve městě přezdívaném Valašské Atény sídli loňský účastník Moravskoslezské fotbalové ligy. Historie tohoto klubu se začala psát v roce 1925. Dvouletá účast ve třetí nejvyšší soutěži byla historickým počinem.

Dnes klub působí ve stejné soutěži jako naše B-mužstvo. Tým vede náš bývalý trenér Pavel Hajný, který v roce 2005 postoupil s Třincem ze čtvrtého místa do druhé ligy a vydržel u týmu do roku 2007. Pod Javorovým se objevil ještě jednou, a to v roce 2013.

Mezi hráči působí třinecký kapitán ze sezóny 2012/2013 Martin Švec. Zkušený obránce v létě přestoupil z Nového Jičína, odkud si ho dovedl právě trenér Hajný, stejně jako záložníka Michala Kiss Farkaše.

Valašské Meziříčí je v divizi po dvou kolech se čtyřmi body na čtvrtém místě za triem šestibodových Karviná B, Třinec B a Frýdlant. S naším rezervním celkem se utká v neděli 22. září.

Přesné datum utkání ještě není známo. Zápas by se měl uskutečnit 27. nebo 28. srpna na stadionu ve Valašském Meziříčí.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U17: Z Kroměříže si přivezli tři body

Pohledné fotbalové utkání předvedli třinečtí hráči pod taktovkou trenéra Karla Macečka. Nad kroměřížskou družinou měli navrch ve všech herních projevech a i přes malý výpadek nenechali soupeře skórovat. Tři body si zaslouženě připsal Třinec, když zvítězil 0:4.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál