Třinečtí fotbalisté hostí Vlašim, chtějí urvat tři body

Třinečtí fotbalisté hostí Vlašim, chtějí urvat tři body

(11.09.2020) S jednoznačným cílem, sebrat z trávníku premiérové tři body, vyrukují do zítřejšího domácího utkání fotbalisté Třince. Od 17.00 hodin jim v cestě jim bude stát nebezpečná Vlašim.

Parta trenéra Svatopluka Habance v nové sezoně ještě nebodovala. V premiéře nešťastně prohrála s brněnskou Líšní 2:3 a posléze nepochodila ani ve Varnsdorfu, odkud si přivezla těsnou porážku 1:0.

V době reprezentační přestávky se třinečtí fotbalisté vydali do Blanska, na stadionu druholigového nováčka vyhráli 1:0. Jedinou branku střetnutí zaznamenal středopolař Weber.

„V reprezentační přestávce jsme měli i dvoufázové tréninky, abychom dobili baterky. V tomto týdnu jsme trénovali v rámci běžného předzápasového cyklu,“ nastínil hlavní trenér Třince Svatopluk Habanec.

„Fyzicky na zítřejší střetnutí připravení jsme velice dobře, musíme se na zápas připravit především psychicky. Naším jediným cílem je dovést utkání do vítězného konce,“ zdůraznil trenér. Fotbalisté Vlašimi byli posledním protivníkem Třince v předešlé sezoně, domů se vrátili se třemi body.

V novém soutěžním ročníku Středočeši neuspěli v Hradci Králové, který je zdolal 1:0 a následně v domácím prostředí přestříleli Ústí nad Labem 5:2. Mají tři body, a tak do zápasu půjdou ve větší pohodě.

„Vlašim jsme viděli v obou zápasech a nemíníme ji podcenit. V Hradci Králové měla stejný počet vyložených šancí jako domácí, Ústí nad Labem přejela,“ poukázal trenér Třince Habanec a pokračoval: „Čeká nás brejkové mužstvo s velmi dobrým zakončením. Je potřeba si dát pozor především na kvalitního podhrota Diaze, který je silný na míči a nebezpečný v koncovce.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál