Triumf na Vitality Cupu

Triumf na Vitality Cupu

(10.10.2017) V letošním roce se podařilo našemu klubu obhájit prvenství v Turnaji spřátelených firem, který se konal ve sportovním areálu hotelu Vitality ve Vendryni.

Fotbalového turnaje se letos zúčastnilo celkem 10 družstev – Fotbal Třinec, HC Oceláři Třinec, W-Chariots, Moravia Steel, Kovopol, Karireal, FC Vitalani, FC Foliáři, FC Hoteliéři (Tenis Hotel Vitality) a Enviform. Po našem nezdaru v prvním ročníku turnaje, kdy zvítězili hokejoví Oceláři, jsme si následující dva ročníky nenechali utéct.

Zájem o účast na turnaji byla v našem klubu veliká, proto došlo k obměně sestavy z loňského roku a zapůjčení některých hráčů do ostatních mužstev. Třinecké barvy hájili v brance Václav Bruk, v poli pak Petr Sostřonek, Petr Hrazdílek, Zdeněk Cieslar, Vladislav Bury a Ivan Martinčík.

Další jména našeho klubu se objevila na soupisce mužstva Moravia Steel, kde mimo jiné figurovali Martin Studýnka, předseda dozorčí rady FK FOTBAL TŘINEC a.s., Jiří Neček, Benjamin Vomáčka či Tomáš Jakus.

Naštěstí však na finálové vzájemné měření sil nedošlo. Ve finálovém utkání na sebe narazila mužstva Fotbal Třinec a Tenis Hotel Vitality. Vítězně z turnaje vyšel nakonec náš klub, když vyhrál na penalty. Dokonce jsme dosáhli i na individuální trofej, jelikož nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Ivan Martinčík, trenér starších žáků U14.

Všem reprezentantům našeho klubu děkujeme a gratulujeme k zisku krásné trofeje.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál