Turnaj v Zašové

Turnaj v Zašové

(12.09.2018) Na početně obsazeném turnaji v Zašové se sešlo celkem třicet šest kvalitních týmů ze všech koutů republiky a také sousedního Slovenska. Turnaj všem poskytl cenné zkušenosti a ukázal nám všem další možnosti rozvoje dětského fotbalu.

Turnaj ROBE X - Games Zašová

Hojně obsazený turnaj nabídl spoustu nových zkušeností a zážitků. Desátého ročníku v Zašové se třinečtí hoši zúčastnily poprvé, avšak né naposled. Perfektní organizace a celkový průběh turnaje byl na vysoké úrovni. Kluci si zahráli utkání proti nevšedním soupeřům a mohli tak porovnat své síly i s týmy, se kterými se běžně nestřetnou. Turnaj se nehrál na umístění, ale pro radost z fotbalu. Oceněny byly všechny týmy a děti se tak všechny radovaly stejnou měrou.

Na konci skvělého dne byl Adam Vrškový vyhlášen jako tahoun týmu a Patrik Svorník byl oceněn nejlepším hráčem turnaje za své družstvo.

GRATULUJEME!!!

Adam Vrškový, tahoun týmu FK FOTBAL Třinec

Patrik Svorník, nejlepší hráč týmu FK FOTBAL Třinec

„Na velmi kvalitně obsazeném turnaji jsme odehráli deset těžkých zápasů. Kluci v každém zápase bojovali a bylo na nich vidět, jak jsou do zápasu zapálení. Kromě utkání s Karvinou, které nám nevyšlo, podali velmi dobré výkony. Pochvala patří i pořadatelům, kteří výborně turnaj zorganizovali,“ okomentoval pozitivně celý turnaj trenér Vojtěch Borgosz.

„Osobně hodnotím turnaj velice pozitivně. Po prvním rozjezdovém utkání, které jsme sice měli vyhrát, jsme se poučili z chyb a hráli naši hru. Kluci utřeli slzy a ukázali, že mají na každého soupeře, když se soustředí na hru a plní svou funkci naplno. Každý jeden z nich si zaslouží pochválit, neboť turnaj všichni odehráli v plném nasazení a s obrovskou radostí,“ zhodnotila trenérka Jana Zipserová.

Sestava Třince: Paleček, Nový - Klar, Paloncy, Vrškový, Svorník, Niedoba, Jamrich, Juroszek, Labaj.

Trenéři: Vojtěch Borgosz, Jana Zipserová.

Výsledky Třince

Skupinová fáze

TŘINEC - SFC Opava I. 2:3
B: Vrškový, Klar.

TŘINEC - FC Vsetín II. 6:1
B: Svorník, Labaj, Vrškový, Klar, Paloncy, Jamrich.

TŘINEC - SK Hranice 1:2
B: Juroszek.

TŘINEC - FC Petržalka 0:6

TŘINEC - SK Zlín 1931 I. 5:1
B: Paloncy (2), Klar (2), vlastní.

Výsledky Třince

Koncová fáze

TŘINEC - MFK Karviná 0:10

TŘINEC -MFK Vítkovice 4:3
B: Juroszek, Vrškový, Klar, Svorník.

TŘINEC - MFK Kroměříž I. 5:1
B: Vrškový (2), Svorník, Jamrich, Paloncy.

TŘINEC - FC Vsetín I. 3:2
B: Jamrich, Niedoba, Klar.

TŘINEC - SK Slavia Kroměříž II. 4:1
B: Vrškový (2), Labaj, Juroszek.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Trenér měsíce listopadu: Ocenění patří všem

Závěrečný měsíc Fortuna:národní ligy se našemu celku vydařil a ze tří zápasů vydoloval devět bodů. Toho si všimli i představitelé soutěže a ocenili trenéra Jiřího Nečka trenérem měsíce listopadu. Jaký byl podzim pohledem třineckého kouče?

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál