U10: Soupeřům to nandali

U10: Soupeřům to nandali

(09.04.2019) Během minulého týdne se nejstarší přípravka utkala na domácím poli s velice kvalitními soupeři. Postavila se rivalovi MFK Frýdek-Místek i slovenskému týmu FK Čadca. S oběma celky třinečtí fotbalisté odehráli dramatická utkání, ve kterých však měli navrch a po zásluze je vyhráli.

Třinec U10 - MFK Frýdek-Místek 8:6

Branky: 3 Slíva, Stryja, Babilon, Bielský, Kurečka, Štelbacký.

Fotbal Třinec U10: Szlaur, Vranka - Harok, Kurečka, Walek, Szotek, Bury, Babilon, Slíva, Štelbacký, Bielský, Vlahač, Stryja, Škripek.

Trenéři:Petr Bažanowski, Pavel Turoň.

Ohlasy trenérů

Petr Bažanowski, trenér FK FOTBAL TŘINEC U10

„Hoši odehráli výborné přátelské utkání s okresním rivalem. Utkání hrané na umělé trávě nabídlo spoustu pohledných fotbalových akcí a branek. Náš tým dokázal mít v průběhu celého utkání mírnou převahu a tak dotáhl zápas do vítězného konce. Všichni naši hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.“

Třinec U10 - FK Čadca 16:12

Branky: 5 Babilon, 2 Szotek, 2 Štelbacký, 2 Bury, 2 Škripek, Walek, Slíva, Kurečka.

Fotbal Třinec U10: Szlaur, Vranka - Harok, Kurečka, Slíva, Babilon, Stryja, Bury, Walek, Škripek, Štelbacký, Szotek, Vlahač, Bielský.

Trenéři: Petr Bažanowski, Michael Szuscik.

Ohlasy trenérů

Petr Bažanowski, trenér FK FOTBAL TŘINEC U10

„Další přátelské utkání jsme odehráli s opět velice kvalitním týmem FK Čadca. Soupeř byl fyzicky na velmi dobré úrovni a to ze začátku dělalo některým našim hráčům problémy. Postupem času se hra srovnala a naši kluci šikovností a fotbalovostí soupeře začali přehrávat. V utkání bohatém na branky si nakonec naši hráči v závěru vítězství pohlídali.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15, U14: Utkali se s Karvinou

Přátelské utkání odehrály kategorie starších žáků proti kvalitnímu soupeři MFK Karviná. O něco lépe se dařilo žákům pod vedením trenéra Petra Hrazdílka. Družině trenéra Ivana Martinčíka odhalilo utkání slabiny v týmu, na které se v rámci přípravy budou soustředit.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál