U13, U12: Karviná měla navrch

U13, U12: Karviná měla navrch

(30.07.2020) Obě kategorie mladších žáků rovnaly své síly s přespolním soupeřem. Bohužel v obou případech byla Karviná úspěšnější a třinecké hochy pokořila.

U12

MFK Karviná - Fotbal Třinec 5:0 (2:0)

„Vcelku vyrovnané utkání, ve kterém nám domácí dali lekci z produktivity. Zatímco oni své šance proměnili, naši hráči špatným řešením situací či střeleckou nemohoucností nebyli schopni proměnit ani ty nejvyloženější příležitosti. I v našem druhém utkání ovšem více dominovala snaha a bojovnost, než herní kvalita a projev,“ zhodnotil trenér Petr Hrazdílek.

U13

MFK Karviná - Fotbal Třinec 5:4

„Karviná vstoupila do utkání laxním způsobem a než se rozkoukali, tak jsme vyhrávali 2:0. Měli jsme další šance, které jsme do konce první třetiny neproměnili. V druhé třetině góly padaly na druhé straně. Snažili jsme se o zakončení a kombinační hrou se dostávali před branku Karviné. Ta nás třemi brankami ztrestala z brejku. Jednalo se většinou o nákop, který zakončil soupeř v rychlosti a my se nestačili vrátit. V třetí třetině nám Karviná odskočila na 5:2 a my tři minuty před koncem snížili pohlednou střelou Matěje Strokosze a zakončením Ondřeje Walacha na 5:4. Kluci hráli pěkně kombinačně, držení míče jsme si myslím měli také lepší. Musím podotknout, že dva chlapci za nás hráli úplně poprvé. Věřím, že budeme zodpovědnější v obranné fázi hry, protože v posledních dvou utkáních jsme obdrželi deset branek. Jsme nedůrazní v osobních soubojích před našim brankovištěm a Karviná toho využila,“ okomentoval počínání hochů trenér Pavel Filipczyk.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál