U13, U12: Přátelák proti Frýdku-Místku

U13, U12: Přátelák proti Frýdku-Místku

(03.08.2020) Víkendové klání proti Frýdku-Místku oba trenéři zhodnotili kladně. Jejich svěřenci odehráli utkání s velkým nasazením a bojovností.

U12

MFK Frýdek-Místek - Fotbal Třinec 5:10 (2:6)
Branky: 4 Drahník, 3 Štelbacký, 2 Babilon, vlastní.

„Utkání nám tentokrát vyšlo. Kluci hráli s obrovskou chutí a nasazením. Vyhnuli jsme se velkým individuálním chybám z minulých zápasů a konečně i v koncovce jsme byli produktivní. Pro naše hráče je vítězství odměnou za poctivou práci, kterou odvádějí při tréninku. Zaslouží pochvalu,“ okomentoval výkon svých svěřenců trenér Petr Hrazdílek.

U13

MFK Frýdek-Místek - Fotbal Třinec 4:3

„Utkání mělo pro náš tým zlepšující se výkonovou tendenci. Na začátku jsme nehráli to, co bychom chtěli, ale na konci už jsme hráli svou hru. To se odrazilo i na výsledku, kdy jsme prohráli 4:3 a Frýdek s námi hrál první dvě třetiny 3:2 a poslední třetinu jsme vyhráli 1:2. Během celého utkání jsme měli převahu držení míče. Snažili jsme od zadu přenášet hru, což se nám i dařilo. Problémem je to, že když si rychlým přenesením hry uvolníme krajní prostoru hřiště, nejsme schopni hru zrychlit a využít této výhody. Chtěl bych kluky pochválit, protože na utkání jsme jeli v jedenácti hráčích, kdežto soupeř střídal tři sedmičky. Utkání střelecky vyšlo Jakubovi Bujokovi, který vstřelil hattrick. Výborné utkání zahrál Filip Polášek, který často po straně hřiště utekl soupeři, ale bohužel zakončení mu nevyšlo. Dalším důvodem proč bych kluky pochválil, je bojovnost těch, kteří mají horší kondici. Máme ještě zhruba dva týdny abychom něco natrénovali. Nechci spoléhat na třináct chybějících hráčů, kteří jsou na dovolené nebo jsou zranění. Můžeme vyhrát jakékoliv utkání, i přestože nás bude méně. Chlapci jsou herně šikovní a myslím, si, že i přestože nevyhráváme, zúročíme naše snažení v mistrovských zápasech,“ shrnul přátelské utkání trenér Pavel Filipczyk.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál