U13, U12: Závěr přípravy proti Frýdku Místku

U13, U12: Závěr přípravy proti Frýdku Místku

(18.03.2019) Závěrečná utkání odehrály obě kategorie mladších žáků. Završili tak přípravu na mistrovská utkání, která je čekají již během následujícího víkendu proti Vsetínu.

U13

Fotbal Třinec - Frýdek Místek 5 : 2 (3 : 2)
Branky: 2 Brzezina, 2 Folvarčný, Horniak.

„Poslední přípravný zápas před soutěží se nám povedl. S kvalitním soupeřem jsme odehráli velmi vydařený zápas. Po celou dobu jsme byli mírně lepší a hlavně před brankou výrazně nebezpečnější oproti soupeři. Výsledkem bylo pět vstřelených branek a plno zahozených šancí. Všech šestnáct hráčů, kteří do utkání zasáhli zaslouží pochvalu,“ zhodnotil trenér Petr Hrazdílek.

U12

Fotbal Třinec - Frýdek Místek 1:4
Branka: Wrana.

Sestava: Kajzar - Cymorek, Sikora, Legerský, Ožana, Gordan, J. Konderla, Pilch, Froleš, Gomola, Wawracz, Klimek, T. Konderla, Wrana.
Trenéři: Jan Syrový, Jiří Roček.

„Zápas jsme neodehráli podle našich přestav. Zejména osobní souboje jsme nevyhráli skoro žádné. Z vytvořených šancí jsme dali pouze jeden gól, což je málo. Musíme se ze zápasu poučit a jít dále. Velkou pochvalu si zaslouží Petr Kajzar a Patrik Gomola, kteří nás vzadu podrželi,“ okomentoval přátelák trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Hody, hody, doprovody, zkusíme tam urvat body

Pětidenní velikonoční období bude mít jeden z vrcholů v Jihlavě. Na Vysočinu vycestuje náš tým, aby si vyšlehal od soupeře nadílku v podobě tří bodů. Utkání začíná netradičně v 13:30 pod dohledem kamer České televize.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 13:30
Vysočina Jihlava
FK Fotbal Třinec