U17: Bez inkasované branky

(10.08.2020) Převahu nad soupeřem zúročili v podobě devíti branek. V tomto utkání moc práce gólman Vojtěch Bocek neměl a udržel si čisté konto.

U17

TJ Oldřichovice - Fotbal Třinec 0:9
Branky: 3 Bartnicki, Chlebek, Becik, Mieszek, Kajfosz, Tovaly, Cienciala.

Sestava: Bocek - Kajfosz, Mieszek, Klimek, Kajfosz - Pindur, Chrascina, Tovaly, Cienciala - Roček, Bartnicki.
Trenéři: Petr Sostřonek, Radek Lanc.

Ohlasy trenéra

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL TŘINEC U17

„Utkání se hrálo ve velkém vedru na hezkém trávníku. Po celé utkání jsme měli převahu a dokázali ji brankově využít.“