U17: Na soustředění obklopeni horami

U17: Na soustředění obklopeni horami

(01.08.2019) Během minulého týdne se na soustředění pod vedením trenéra Karla Macečka jeho svěřenci připravovali na nadcházející mistrovská utkání ve Valašské Bystřici. Uprostřed Vsetínských vrchů probíhaly třífázové tréninky v intenzivním tempu.

Obec obklopenou věncem hor a ideální pro celoroční sportovní činnost navštívili třinečtí dorostenci kategorie U17.

První tréninky absolvovali v brzkých hodinách, kdy ranní rosa ulpívala hochům na kopačkách. Kdežto odpolední tréninky, již za ostrých slunečních paprscích, byly plné potu. Každý trénink mladí fotbaloví talenti makali poctivě a tvrdě, jak sám trenér Karel Maceček potvrdil. „Kluci poctivě pracovali na každé tréninkové jednotce. Všechna cvičení dělali s chutí a nasazením, za což jsem rád a chválím je. Jejich přístup byl skvělý.“

Odměnou za své úsilí jim byl třetí trénink v duchu “teambuilding”, v jehož rámci měli kluci celé soustředění zpestřené o výběh na nedaleký kopec Búřov, osvěžení ve vodní nádrži Bystřička a mnohé další sportovní i relaxační aktivity.

„Jsem rád, že nám perfektně vyšlo počasí, soustředění se obešlo bez zranění a splnili jsme celkový plán celého soustředění,“ spokojeně dodal trenér Karel Maceček.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Béčko zvítězilo i doma

Třinecká rezerva navázala na vítězství v Bruntálu a doma zdolala regionálního rivala z Bohumína 2:0. O úspěchu Třince rozhodla poslední pětiminutovka první půle, ve které se prosadili Nieslanik s Wojnarem.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál