U17: Na soustředění obklopeni horami

U17: Na soustředění obklopeni horami

(01.08.2019) Během minulého týdne se na soustředění pod vedením trenéra Karla Macečka jeho svěřenci připravovali na nadcházející mistrovská utkání ve Valašské Bystřici. Uprostřed Vsetínských vrchů probíhaly třífázové tréninky v intenzivním tempu.

Obec obklopenou věncem hor a ideální pro celoroční sportovní činnost navštívili třinečtí dorostenci kategorie U17.

První tréninky absolvovali v brzkých hodinách, kdy ranní rosa ulpívala hochům na kopačkách. Kdežto odpolední tréninky, již za ostrých slunečních paprscích, byly plné potu. Každý trénink mladí fotbaloví talenti makali poctivě a tvrdě, jak sám trenér Karel Maceček potvrdil. „Kluci poctivě pracovali na každé tréninkové jednotce. Všechna cvičení dělali s chutí a nasazením, za což jsem rád a chválím je. Jejich přístup byl skvělý.“

Odměnou za své úsilí jim byl třetí trénink v duchu “teambuilding”, v jehož rámci měli kluci celé soustředění zpestřené o výběh na nedaleký kopec Búřov, osvěžení ve vodní nádrži Bystřička a mnohé další sportovní i relaxační aktivity.

„Jsem rád, že nám perfektně vyšlo počasí, soustředění se obešlo bez zranění a splnili jsme celkový plán celého soustředění,“ spokojeně dodal trenér Karel Maceček.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál