U17, U16: Střetli se s Frýdkem-Místkem

U17, U16: Střetli se s Frýdkem-Místkem

(20.07.2020) Obě utkání rozhodl až druhý poločas. Bezbrankové skóre se proměnilo až po poločasovém hvizdu a v obou případech soupeř zdolal třinecké hochy s dvoubrankovým náskokem.

U17

Třinec - MFK Frýdek-Místek 1:3 (0:0)

Branka: Tovaly.

Sestava: Bocek (45. Petrák) - Labaj , Mieszek, Klimek,, Kajfosz - Pindur, Tovaly - Tomeček, Becik, Chlebek - Petrák (45. Proboszcz, 70. Bocek).

Trenéři: Petr Sostřonek, Radek Lanc.

Ohlasy trenéra

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL TŘINEC U17

„K utkání jsme nastoupili v okleštěné sestavě. Díky tomu se v útoku vystřídali oba brankáři. Přesto jsme odehráli vyrovnané utkání. Vytvořili jsme si několik velmi dobrých příležitostí ke vstřelení branky, ale prosadila se jen střela Tovalyho z dvaceti pěti metrů. Naopak hosté nám ukázali jak se proměňují příležitosti, které jsme jim sami nabídli.“

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.

U16

Třinec - MFK Frýdek-Místek 0:2 (0:0)

Branka: Tovaly.

Sestava: Cvik (Schovanec) - M. Klocek, Probosz, M. Klocek, Jež, Kluz, Ballon, Pieter, Nieslanik, Nguyen, Jakubík, Galia, Liberda, Majetný.

Trenéři: Zdeněk Cieslar, Sławomir Machej.

Ohlasy trenéra

Zdeněk Cieslar, trenér FK FOTBAL TŘINEC U16

„Utkání se hrálo ve velmi dobrém tempu, kdy jsem byl maximálně spokojen s nasazením a přístupem všech hráčů. Zápas mi také ukázal na čem se v následujících dnech budeme muset s hochy více zaměřit. V tréninkové jednotce zintenzivníme dohrávání situací a řešení finálních fází v útočné třetině.“

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál