U19, U18: Návrat do Valašské Bystřice

U19, U18: Návrat do Valašské Bystřice

(04.08.2020) Již druhým rokem nejstarší dorostenci se podrobili náročnému soustředění ve Valašské Bystřici. Stejně jako loni je trenéři Karel Maceček a Marek Cienciala nešetřili.


Ihned po příjezdu je první den čekal dvoufázový trénink. Tréninky byly zaměřeny formou kondičních her na rozvoj síly a rychlosti.

Úterý vyplnili znovu dvoufázovým tréninkem a jako tečku na závěr dne si zahráli tenis. Poté večerní bouře zhatila naplánovaný středeční trénink, jehož alternativou nakonec byl kondiční běh lesem o vzdálenosti dvanácti kilometrů na Vsacký Cáb ležící v nadmořské výšce 821 metrů. Po tomto výkonu již měli lehčí odpoledne, které zaplnili dovednostními soutěžemi.

Poslední dva dny se již hoši zaměřili na herní část.
Během celého soustředění kluci byli disciplinovaní avšak užili si i spoustu zábavy, jako když při výběhu na Vsacký vrchol se snažili odtlačit bagr v rámci rozvoje síly.

Ohlasy trenéra

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL TŘINEC U19

„Absolvovali jsme soustředění ve Valašské Bystřici, které bylo zaměřené hlavně na herní činnosti. Většinu času jsme trávili na hřišti, ale zaměřili jsme se také na nabírání kondice. Počasí nám celý týden přálo a kluci, kteří soustředění absolvovali, trénovali velmi dobře. S průběhem celého týdne jsem byl spokojen.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál