U9: Ohlédnutí za aktivitou mladší přípravky

U9: Ohlédnutí za aktivitou mladší přípravky

(31.10.2018) Poslední týdny měla přípravka trenérů Vojtěcha Borgosze, Gustava Pilcha a Jany Zipserové nabitý program. Kluci odehráli mnoho zápasů s různě kvalitními soupeři a z každého takového utkání si odnesli vždy nové poznatky. I pro trenéry to byly nové zkušenosti a zajímavé postřehy.

Kozlík CUP 28.9.2018

Do rázovité valašské dědiny jménem Kozlovice se sjely týmy z nedalekého okolí a zahrály si hezký turnaj. Každý proti každému tak mohl poměřit své síly, zkušenosti a fotbalový um. Svěřenci třineckého fotbalu obsadili krásné třetí místo.

Výsledky Třince

Třinec U9 - SK Brušperk 1:4
B: Paloncy.

Třinec U9 - FC Kozlovice 2010 9:2
B: M. Ščigel 3, Koper 2, Petráš, A. Ščigel, Paleček, Paloncy.

Třinec U9 - FC Kozlovice 2009 6:2
B: M. Ščigel 2, Koper, Petráš, Nový, Maršík.

Třinec U9 - BFK Frýdlant n. O. 4:4
B: Petráš, Koper, A. Ščigel, M. Ščigel.

Třinec U9 - MFK Frýdek Místek 2:7
B: Paleček 2.

Sestava: Nový, Paleček, Dänemark, A. Ščigel, Koper, Maršík, Petráš, M. Ščigel, Paloncy.
Trenéři: Borgosz, Zipserová.

Byl to pěkný turnaj. Hoši až na obvyklý strnulý rozjezd v prvním zápase se prezentovali jako kvalitní a nebezpečný tým. Musíme zapracovat na vstupu do jakéhokoliv turnaje během prvního utkání,“vyjádřili se jednohlasně trenér Vojtěch Borgosz s trenérskou kolegyní Janou Zipserovou.

Nejlepším hráčem turnaje třineckého družstva byl vyhlášen Matyas Ščigel.

Gratulujeme!

Víkend na Slovensku 6. - 7.10.2018

Utužující víkend nejen pro děti, ale také rodiče s celým trenérským týmem započal v sobotu. Třinecký tým s podporou svých věrných fanoušků z řad vlastní rodiny se utkal proti Trnavě na jejich hřišti. Domácí utržili trpkou porážku i přes cestou lehce unavené hochy. Ti vstoupili na trávník vitální a plní síly. Což se odrazilo na výsledku. Třešničkou na dortu byla prohlídka Stadionu Antona Malatinského v Trnavě.

Výsledky Třince

Třinec U9 - FC Spartak Trnava 16:7
B: Klar 6, Juroszek 3, Dänemark 3, Vrškový 2, Niedoba 2..

Sestava: Dänemark, Pilch, Svorník, Vrškový, Juroszek, Klar, Labaj, Niedoba.
Trenéři: Borgosz, Zipserová.

Perfektní utkání z naší strany, kdy jsme po celý zápas byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Škoda akorát neproměněných šancí, kdy jsme mohli zvítězit mnohem vyšším rozdílem,“vyjádřil se k přátelskému utkání trenér Vojtěch Borgosz.

Další den na Slovensku nezačal natolik úspěšně jako ten předcházející. A celá základní skupina byla pro ně velkým trápením. Chuť si napravili až v závěrečné skupině, kterou s přehledem celou vyhráli.

Výsledky Třince

Třinec U9 - SFC Kalinkovo 1:11
B: Svorník.

Třinec U9 - ŠKO Miloslavov 0:4

Třinec U9 - SK Skalica 0:4

Třinec U9 - FK SLovan Šala 7:1
B: Niedoba 3, Klar 2, Juroszek, Vrškový.

Třinec U9 - SDM Domino 11:1
B: Niedoba 4, Klar 3, Juroszek 3, Labaj.

Třinec U9 - FK Rača 8:2
B: Niedoba 2, Vrškový 2, Labaj, Dänemark, Juroszek.

Sestava: Dänemark, Pilch, Svorník, Vrškový, Juroszek, Klar, Labaj, Niedoba.
Trenéři: Borgosz, Zipserová, Pilch.

Bohužel jsme nenavázali na sobotní zápas s Trnavou a tímto turnajem jsme se potrápili. Všechny herní situace jsme řešili naopak a tomu odpovídá i umístění. Každopádně to pro kluky i pro nás byla obrovská zkušenost. A i když se nám turnaj nepovedl, tak tenhle výjezd bereme pozitivně,“okomentoval nedělní turnaj Vojtěch Borgosz

Přátelská utkání s Baníkem a Milíkovem 17. - 18.10 2018

V rámci posledních tréninků venku se také hoši postavili hned dvěma rozdílným soupeřům. Jedním ze soupeřů byl FC Baník Ostrava a druhým nedalekým soupeřem byl TJ Milíkov. Z každého utkání si hoši odnesli nové, jiné poznatky. Kdy ty první byly výsledkem hořké, avšak herně kluci odvedli velký kus práce. S přespolním soupeřem v Milíkově byly pocity zase opačné a pouze kladné.

Výsledky Třince

Třinec U9 - FC Baník Ostrava 8:16
B: M. Ščigel 3, Jamrich 2, Paloncy 2, Pilch.

Sestava: M. Ščigel, Pilch, Paloncy, Juroszek, Petráš, Vrškový, Svorník, Jamrich, Niedoba.
Trenéři: Borgosz, Zipserová, Pilch.

I přes prohru musím kluky pochválit. Na hřišti nechali úplně všechno, bohužel soupeř byl lepší a převyšoval nás hlavně v individuální práci s míčem. Vyzdvihl bych Štěpána Paloncyho, který odehrál velmi dobře utkání a nezaostával v ničem oproti klukům z Baníku,“zhodnotil zápas trenér Vojtěch Borgosz

Výsledky Třince

Třinec U9 - TJ Milíkov 20:1

Sestava: Dänemark, Paleček, Nový, Maršík, A. Ščigel, Koper, Miech, Niedoba, Labaj.

Trenéři: Borgosz.

Kluci makali celý měsíc a samozřejmě nejen tento měsíc, ale celou část sezóny. Rozhodně si zaslouží velkou pochvalu za svou snahu a píli. Od příštího týdne jim začíná zimní příprava v tělocvičně, kde budou na sobě všichni opět poctivě pracovat. Přejeme všem spoustu zdaru a pevné odhodlání.
Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál