V neděli dopoledne proti Žilině

V neděli dopoledne proti Žilině

(16.02.2019) Sérii slovenských soupeřů zakončí v neděli dopoledne duel proti mladíkům Žiliny. Souboj s druholigovým týmem odstartuje v 10:30 na hlavním stadionu MŠK Žilina.

Už jen dva týdny zbývají do startu prvního jarního druholigového duelu proti Ústí nad Labem. Trenér Neček ještě může zkoušet poslední varianty před klíčovým duelem na začátku března.

Mladíci Žiliny budou pro Třinecké ideálním soupeřem. Rychlý a běhavý tým s kombinačními schopnostmi bude znamenitou prověrkou pro třineckou defenzívu. Že je to velice ofenzivní soupeř, to ukázal už v létě, kdy si na stadionu Rudolfa Labaje vytvořil několik dobrých příležitostí, ale z vítězství se neradoval.

Žilina bude našim soupeřem počtvrté z posledních dvou let. Na stadionu Rudolfa Labaje se dvakrát radoval Třinec po výsledcích 4:2 a 3:1. Vloni v zimě skončilo utkání v Žilině remízou 1:1. Kdo se bude radovat nyní?

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U14: Stále v čele tabulky

Výborná forma provází starší žáky, kteří si drží své prvenství v celkové tabulce soutěže. Během utkání proti Valašskému Meziříčí se hattrickem blýskli hned dva hráči Třince Šimon Roček a Martin Klocek.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál