Ve 3. kole MOL Cupu znovu ven

Ve 3. kole MOL Cupu znovu ven

(14.09.2018) Třetí kolo MOL Cupu už zná šestnáct soupeřících páru. Šestnáct prvoligových celků se střetne s týmy z druhé a nižších soutěží. Náš celek vytáhl předseda FAČR Martin Malík jako 28. v pořadí.

Bohužel tak jako v loňské sezóně Třinec vycestuje k zápasu na hřiště soupeře. Po české metropoli se utká o postup do osmifinále v hanácké metropoli s olomouckou Sigmou. Úřední termín zápasu je ve středu 26. září.

Pro olomoucký celek bude třetí kolo prvním zápasem v letošním ročníku české pohárové soutěže, neboť jako účastník evropských pohárů měl ve druhém kole volno.

Družina trenéra Václava Jílka se v nejvyšší soutěži trápí. Po sedmi kolech je s třemi body na předposledním pátnáctém místě, přestože má v kádru druhého nejlepšího střelce uplynulého ročníku Jakuba Plška.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Trenér měsíce listopadu: Ocenění patří všem

Závěrečný měsíc Fortuna:národní ligy se našemu celku vydařil a ze tří zápasů vydoloval devět bodů. Toho si všimli i představitelé soutěže a ocenili trenéra Jiřího Nečka trenérem měsíce listopadu. Jaký byl podzim pohledem třineckého kouče?

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál