Ve středu večer s Havířovem

Ve středu večer s Havířovem

(29.01.2019) K dalšímu přátelskému utkání přijede do města oceli už téměř tradiční soupeř, divizní celek MFK Havířov. Zápas proti mužstvu, vedeném bývalým reprezentantem Miroslavem Matušovičem, odstartuje na třinecké umělce v 18 hodin.

Pro tým trenéra Jiřího Nečka to bude čtvrté přípravné utkání před startem jarní části, která začíná za čtyři týdny. „Hráči dostali v těchto dnech zabrat. Chceme je znovu vidět hrát při plné zátěži. Havířov je na to dobrým soupeřem,“ věří třinecký trenér. Jeho tým by měl být do zítřejšího utkání kompletní. „Zřejmě naposled dáme příležitost většímu počtu hráčů. V únoru bychom chtěli vytvořit kádr dvaceti hráčů, se kterým pravděpodobně půjdeme do jarní části,“ prozradil Neček.

Třinec se s Havířovem utkává téměř každou sezónu. Buď rámci přípravy, nebo je zápas součástí národního poháru. Poslední vzájemnou bitvu viděli diváci vloni v 1. kole MOL Cupu, kdy po gólostroji zvítězil náš celek 7:3.

Nyní věnujme pár slov našemu soupeři. Hornický tým je po podzimní části na jedenáctém místě divize E. Do přípravných zápasů vstoupili víkendovým duelem proti Frýdlantu. Souboj divizních celků dopadl lépe pro čtvrtý tým tabulky, který zdolal domácí Indiány 5:2. O dva góly Havířova se postarali Wojnar a Igbinoba.

Havířovský dres oblékali na podzim dva bývalí naši hráči Václav Bujok s Markem Dawidem. Druhý jmenovaný nastoupil i do víkendového utkání. Zda se oba představí zítra, to se dozvíte, pokud přijdete večer na třineckou umělku. Startujeme v 18 hodin.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Chuť vyhrát ji opravdu přinesla.

Úvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál