Výsledky třineckých žáků a dorostu

Výsledky třineckých žáků a dorostu

(31.07.2018) Průběh minulého týdne byl pro třinecké fotbalisty plný přípravných utkání. Žáci s dorostem soupeře nešetřili a soupeř nešetřil je. Týmy nechali na hřišti maximum.

Dorostenci v Púchově

MŠK Púchov - U17 3:3 (2:0)

Branky: Tvrdý (4), Rusz.

„Byl to zajímavý zápas. Musím kluky pochválit za obrovskou bojovnost, kdy ve druhém poločasu gólově dotáhli soupeře a skrze neproměněné šance remizovali,“ zhodnotil mezinárodní utkání trenér Petr Sostřonek.

Přátelské utkání mladších žáků proti Frýdku-Místku

U12 – Frýdek-Místek 6:8

Branky: Hlawiczka (2), Wrana (2), Klimek, Legierski.

„Musím kluky pochválit za jejich výkon. Závěr zápasu vyburcovali a ukázali naše možnosti,“ okomentoval utkání trenér Jan Syrový.

Mladší dorostenci v Prostějově

U17 - SK Prostějov 2:3 (0:2)

Branky: Bora, Burg.

„Utkání bylo vyrovnané, my jsme v první poločase doplatili na chyby jednotlivců, které domácí svými brejky potrestali. Ve druhém poločase jsme zlepšili kombinaci, dostali se do šancí. Brankou Lukáše Bory jsem snížili a soupeře několikrát dostali pod tlak. Výsledkem byla penalta, kterou jsme bohužel neproměnili a naopak jsme z následného brejku inkasovali. Přesto hráči nesložili zbraně a po hezké kombinační akci Lasoty s Burgem snížili. Domácí nakonec těsný výsledek ubránili,“ shrnul utkání trenér Petr Sostřonek.

U16 - SK Prostějov 6:5 (2:2)

Branky: Byrtus (3), Rusz, Zabystrzan, Voznica.

„V úvodním kole memoriálu Vlastimila Marečka jsme odehráli velmi zajímavé utkání. Po vyrovnané první půli nám soupeř z kraje té druhé vstřelil dva rychlé góly, kluci ale nevídaně zabrali a výborným výkonem otočili na 6:4. Soupeř již v závěru pouze snížil z penalty. V utkání dominovaly ofenzivní činnosti obou celků, což je dobře. Kluci zaslouží pochvalu,“ uvedl trenér Karel Maceček.

Nabitá sobota dorostenecké a žákovské kategorie.

U19 – FK MŠK Považská Bystrica 2:1

U18 – FK MŠK Považská Bystrica 4:1 (2:0)

Branky: Michalek (3), Puczok.

„Po celou dobu jsme měli velkou herní převahu. Chyběla nám přesnost v koncovce. Z vypracovaných šancí, které jsme neproměnili, mohlo být brankové vyjádření vyšší,“ okomentoval utkání trenér Jindřich Dohnal.

U15 – FC Hlučín 2:6 (1:4)

Branky: Bartnicki, Jantošík.

„Bylo to přípravné utkání s kvalitním soupeřem, který nekompromisně trestal chyby v naší obranné činnosti“ zhodnotil hru svých svěřenců trenér Petr Chloň.

U14 – FC Hlučín 3:0

FC Hlučín - U13 1:7 (0:3)

Branky: Sikora (3), Staszko, Nalewajka, Pavliska, vlastní.

„První utkání letní přípravy jsme zvládli na výbornou. Snaživý domácí tým jsme po většinu utkání přehrávali a svou převahu jsme zúročili v podobě sedmi branek. Bez mnoha hráčů základního kádru jsme využili i hráče z mladší kategorie U12 a jeden z nich Daniel Sikora se blýskl třemi góly,“ pochválil hochy trenér Petr Hrazdílek.

FC Hlučín - U12 4:4

Branky: Hlawiczka (2), Horniak, Cymorek.

„Po špatném začátku, kdy jsme prohrávali 0:4 se hoši dostali do zápasu a vytvořili spoustu gólových šancí. Bohužel v koncovce jsme nebyli více produktivní a uhráli jsme remízu, “ konstatoval trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál