Žáci byli lepší a vyhráli

(09.05.2011) Velkou sílu ukázali třinečtí žáci v honbě za dalšími ligovými body. Patnáctka porazila Šumperk 3:0, stejným výsledkem si poradila i U14 proti Havířovu. U12 porazila Havířov 4:2.

Moravskoslezská žákovská divize

FOTBAL TŘINEC U15 - FK SAN-JV Šumperk 3:0 (0:0)

Branky Třince: Pustka 2, Czudek.

O výsledku zápasu se rozhodlo až po změně stran. Třinečtí do druhé půle vtrhli jako uragán a třemi góly rozhodli o svém vítězství.

Krajský přebor žáků

FOTBAL TŘINEC U14 - MFK Havířov B 3:0 (1:0)

Branky Třince: Czudek, Borski, Puczok (pen.).

Starší B žáci nenechali v zápase nic náhodě, od úvodních minut byli lepším týmem, vytvořili si více šancí a zaslouženě zvítězili 3:0.

FOTBAL TŘINEC U12 - MFK Havířov B 4:2 (1:1)

Branky Třince: Kopka 2, M. Petružálek, Bodzenta.

Naši nejmladší žáci měli se svým soupeřem problém jen v úvodu zápasu. Havířov na Třinec vletěl a po deseti minutách vedl 1:0. Třinečtí mládenci se dokázali z prvotního šoku oklepat, postupem času převzali zápas do svých rukou a nakonec zvítězili 4:2. Dvěma góly se o to postaral Kopka, tři asistence si připsal Jiří Cieslar.

Přípravky

Mezinárodní turnaj v Otrokovicích - 5. místo (U11 - r. 2000)

VÝSLEDKY: Třinec - Frýdek-Místek 0:0, Třinec - Jiskra Otrokovice 2:1 (Latocha 2), Třinec - Zlín 1:3 (Latocha), Třinec - Trnava 0:1, Třinec - SK Louky 2:0 (Latocha, Niemczyk), Třinec - Slovácko 0:3, Třinec - Česká Ves 3:0 (Wantula 2, Latocha), Třinec - Kroměříž 2:0 (Chlebek 2).

Mezinárodní turnaj v Otrokovicích - U9 (r. 2002)

VÝSLEDKY: Třinec - Frýdek-Místek 1:0 (Szarzec), Třinec - Jiskra Otrkovice 2:0 (Szarzec, Lasota), Třinec - Zlín 0:2, Třinec - Trnava 0:1, Třinec - SK Louky 4:0 (Lasota 2, Bora, F. Burga), Třinec - Slovácko 0:2, Třinec - Vítkovice 0:3, Třinec - Kroměříž 1:0 (M. Burga).