Zápas nám ukázal věci, které je potřeba změnit, prozradil trenér Habanec

Zápas nám ukázal věci, které je potřeba změnit, prozradil trenér Habanec

(27.06.2019) Konfrontace účastníků druhé nejvyšší soutěže dopadla v souboji českého s polským zástupcem nerozhodně. Třinec v Czestochowé prohrával 0:2, ve druhé půli dokázal výsledek otočit, ale nakonec se musel spokojit s remízou.

„Prvních patnáct minut bylo dost děsivých. Nepředváděli jsme to, na co mají naši hráči. Byli jsme ustrašení, bez držení balónu a dominance ve hře. Pak jsme měli dvanáctiminutovku, kdy jsme napadali soupeře, byli jsme schopni otáčet hru a vystřelili na branku, bohužel jsme po chybě brankáře inkasovali. To se ale stane. Hned na to měl šanci Schwendt, ale neproměnil ji a v závěru poločasu jsme inkasovali gól z penalty,“ okomentoval úvodní dějství trenér Svatopluk Habanec.

Třinecký trenér o přestávce vyměnil čtyři hráče. To se projevilo také na hřišti. „O přestávce jsme udělali několik změn, ale hlavně jsme si řekli, jak chceme domácí zatlačit, abychom si vytvořili více šancí,“ přiznal po zápase trenér slezského celku.

Druhá půle proběhla v režii Třince. „Hned na začátku jsme dali gól na 2:1. Naše hra se zlepšila, kluci si věřili a tíhli po vyrovnání. To se nám vydařilo po povedené souhře a přesném zakončení Kubaly. Naše výborná pasáž vyvrcholila nákopem Bedecse, po kterém Hapal utekl po pravé straně a svou příležitost proměnil.“

Český tým ale nadějný výsledek neudržel. „Pár okamžiků po vedoucím gólu jsme inkasovali branku na 3:3,“ smutnil Habanec a pokračoval: „Zápas nám ukázal některé věci, které je potřeba změnit. Tou hlavní je sehranost týmu. U některých hráčů musíme změnit některé návyky a zdokonalovat jejich přednosti. Máme čtyři zápasy na to, abychom se dokázali připravit na ligu.“

Třinec pokračuje v zápasové přípravě sobotním duelem ve Slatinicích. Od 14 hodin nastoupí proti druholigovému Prostějovu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15: Stále si drží své prvenství

Důležité utkání dopadlo zdárně pro Třinec. Velkou zásluhu na výhře měl v tomto utkání výborně hrající Andrej An Khanh Nguyen, který svým výkonem podpořil tým při cestě za cílem získat tři body. Ty se podařilo ukořistit a udržet si tak první příčku v čele tabulky.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál