Zástupci třináctky bronzoví v atletice

Zástupci třináctky bronzoví v atletice

(14.06.2018) Vrcholový fotbal není v dnešní době jen o kopání do míče. Důležitou součástí fotbalové přípravy je také gymnastika a atletika. Právě v atletických závodech zastupovali naši žáci tým Základní školy Dany a Emila Zátopkových.

Desítka třineckých sportovců se v rámci republikového finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou utkala se zástupci nejlepších škol v České republice. Třinecké družstvo bylo složeno z hráčů fotbalové třídy. Naši fotbalisté Šimon Roček, Matěj Klocek, Martin Klocek, Andrej Nguyen, Tobiáš Nieslanik a Filip Čmiel bojovali společně s další čtveřicí atletů o co nejlepší umístění ve svých disciplínách.

V konečném zúčtování 4423 bodů vyneslo partnerskou školu na třetí příčku za vítěznou Jeseniovou školou v Praze, která nasbírala 4622 bodů, a druhou Základní školou Emila Zátopka ze Zlína se 4562 body.

Více než pět set bodů získali ve svých disciplínách Filip Morcinek, Šimon Roček a Matěj Klocek. Ve štafetě 4x60 metrů se na třetím místě umístila štafeta ve složení Martin Klocek, Matěj Klocek, Filip Čmiel, Jakub Mitrega. Matěj Sikora s Ondřejem Damkem ovládli skok do výšky.

„Chtěl bych klukům veřejně poděkovat za vzornou reprezentaci nejen Základní školy Dany a Emila Zátopkových, ale také našeho klubu. Jsme si vědomi, že atletika je jedním z důležitých prvků přípravy fotbalistů,“ poděkoval za FK Fotbal Třinec ředitel spolku Vladislav Bury.

Sestava týmu Základní školy Dany a Emila Zátopkových: Matěj Klocek, Martin Klocek, Andrej Nguyen, Tobiáš Nieslanik, Šimon Roček, Filip Čmiel, Ondřej Damek, Matěj Sikora, Jakub Mitrega, Filip Morcinek.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál