Závěr roku znovu pro trenéry

Závěr roku znovu pro trenéry

(29.12.2018) Tradice se neměnila. Trenéři znovu porazili v halovém fotbalu fanoušky našeho klubu a odnesli si cenné vítězství 8:3 a prodloužili sérii vítězství ve vzájemných zápasech na číslo sedm.

Statistiky zápasu

Trenéři vs. Fanoušci 8:3 (5:2)

Branky: 11. Vladislav Bury (1:0), 15. Karel Maceček (2:0), 20. Marek Cienciala (3:0), 22. Zdeněk Cieslar (4:0), 24. Patrik Kottek (4:1), 28. Karel Maceček (5:1), 30. Lukáš Branc (5:2), 32. Petr Lanc (5:3), 40. Slawomir Machej (6:3), 49. Karel Kula (7:3), 59. Petr Sostřonek (8:3). Rozhodčí: Marek Klečacký.

Trenéři: Zdeněk Kryl - Zdeněk Cieslar, Karel Kula, Jiří Neček, Vladislav Bury, Marek Cienciala, Ivan Martinčík, Slawomir Machej, Petr Sostřonek, Karel Maceček, Václav Bruk.

Fanoušci: Roman Liberda - Petr Lanc, David Krywda, Patrik Kottek, Pavel Buzaš, Martin Kus, Michal Heczko, Tomáš Zientek, Lukáš Branc, Petr Lorenzini, Jakub Opluštil, Vítězslav Fojcik, Jakub Lanc.

Povánoční utkání nabídlo prostor k otestování formy po štědrovečerních hodech. Trenéři od úvodních minut ukázali, že se uplynulé svátky na nich výrazně neprojevily, a od úvodních minut vládli na hřišti.

Bezgólové skóre vydrželo prvních deset minut. Pak rozehrála dvojice ředitelů rohový kop a po asistenci Karla Kuly skóroval Vladislav Bury.

Trenéry úvodní gól nakopl a za dalších dvanáct minut už na ukazateli skóre svítil stav 4:0. Postupně se trefili Karel Maceček, Marek Cienciala a Zdeněk Cieslar.

Fanoušci se dvakrát prosadili až ve třetí desetiminutovce. Brankář Kryl ve 24. minutě nezkrotil prudkou střelu Patrika Kottka a v závěru poločasu přesně zamířil i Lukáš Branc. Mezi těmito trefami zaznamenal svůj druhý gól Karel Maceček.

Ve druhé půli ubylo gólů. Hned v úvodu snížil na rozdíl dvou branek Petr Lanc, jenže pak už se prosazovali pouze trenéři. Trojice Slawomir Machej, Karel Kula a Petr Sostřonek upravila výsledek na konečných 8:3.

Jedenáctigólové utkání udělalo fotbalovou tečku za rokem 2018. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na další setkání v roce 2019.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál