Zítra nás čeká Polsko

Zítra nás čeká Polsko

(17.02.2017) Prvním polským soupeřem v zimní přípravě je tým z první ligy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, dlouholetý účastník polské Ekstraklasy. Zápas s nedalekým soupeřem začne v 11 hodin na hřišti ve městě Czechowice-Dziedzice.

Po úterním duelu s divizním Havířovem čeká naše fotbalisty daleko těžší soupeř, neboť už za dva týdny startuje jarní část Fortuna národní ligy. Tomu by se mělo podobat i složení nominace pro zítřejší utkání.

Věnujme pár slov soupeři. Bielsko-Biała, vedené slovenským trenérem Jánem Kociánem, po podzimní části soutěže přezimuje ve středu tabulky druhé nejvyšší polské soutěže. V přípravě má prozatím bilanci čtyř proher a tří výher. Mezi jejich soupeři se objevila i jména účastníků Fortuna národní ligy. MFK Vítkovice dokázaly polského soupeře porazit 4:2, zato MFK Frýdek-Místek utržil porážku od Bielska 4:1.

Třinečtí hráči s polským soupeřem se naposledy střetli v letní přípravě. Utkání na polské půdě skončilo remízou 1:1, když gól našeho celku vstřelil kapitán Dario Krišto. Podaří se našim hráčům navázat na úterní výhru proti Havířovu a utržit tak cenný soupeřův skalp před prvním ligovým zápasem?

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál