Stříbrná cesta pohledem trenéra Petra Hrazdílka

Články mládež | dnes | Jana Zipserová

Úspěchem skončila sezóna pro kategorii U13, kdy v celkovém hodnocení obsadili druhé místo. Konstantní výsledky měli hoši po celou sezónu a téměř bezchybné výkony je zaslouženě dovedly ke stříbru.... Číst článek

Stříbrná cesta pohledem trenéra Petra Hrazdílka Muži odstartovali letní přípravu V pondělí startuje fotbalová příprava, kádr dozná změn
8.6.2019, 13:03
Ondrášovka Cup

Třinecký tým do 8 let se v těchto dnech účastní celorepublikového finálového turnaje Ondrášovka Cup v Chomutově. Zápasy proti Slavii (začátek v 14:30) a Jihlavě (15:45) můžete sledovat v přímém přenosu na webu www.tvcom.cz.

7.6.2019, 13:43
Třinečáci na mezinárodním poli

Třinečtí zástupci Lukáš Cienciala a Matteo Burgo se zapojili do čtvrtečních reprezentačních zápasů.

Lukáš Cienciala odehrál ve Vlašimi proti národnímu týmu Bosny a Hercegoviny 20 minut a svým výkonem přispěl k vítězství české osmnáctky 3:1.

Dres šestnáctky oblékl na 59 minut Matteo Burgo. Hřiště opustil za stavu 2:0, bohužel jeho tým nakonec prohrál s Gruzií 2:3.

6.6.2019, 09:52
Druhé repre utkání

Dnes se hrají druhá utkání obou reprezentačních družin. Kategorii U18 znovu prověří výběr z Bosny a Hercegoviny v 16.30 hodin a již v 11.00 bude obhajovat své vítězství šestnáctka proti Gruzii. Držíme Lukáši Ciencialovi (U18), Matteu Burgovi (U16) a jejich týmům palce.

5.6.2019, 10:02
Třinečáci v repre

Záložník Lukáš Cienciala odehrál 70 minut proti Bosně a Hercegovině. Česká osmnáctka s jeho pomocí zvítězila 3:0. Na záznam utkání se můžete podívat ZDE.

Od úvodních minut nastoupil také další náš reprezentant Matteo Burgo. Svým výkonem dopomohl k výhře šestnáctky nad Gruzií 4:0. Gratulujeme!