Zápas - mládež

Patnáctka nestačila na Hlučín

úterý 04. září. 2018 | Jana Zipserová
Bohužel ani nejlepší výkon sezóny hráčům trenéra Pavla Filipczyka nepřinesl body. Neproměněné šance rozhodli o osudu třineckého týmu. Domácí měli lepší koncovku a díky ní se mohli radovat z vítězství.
Liga starších žáků U15 - 2018/2019,3. kolo, so 1. 9. 2018, 10:30

FC Hlučín

3:2
2:0

Branky: 33. Petr Večerek (1:0), 34. Jan Šarközy (2:0), 36. Jakub Rajdl (3:0), 56. Matěj Klocek (3:1), 63. Šimon Roček (3:0). Rozhodčí: Jakub Bureš - Roman Moravec, Michal Těžký.

FC Hlučín: Martin Večerek - Ondřej Sklář, Jakub Nohavica, Jan Barták (55. Daniel Podhorný), Erik Biegon, Jakub Skopal, Adam Závadský, Petr Večerek, Martin Lindner, Jakub Dzida (36. Patrik Biedermann, 61. Daniel Raida), Jan Šarközy (36. Jakub Rajdl). Trenér: Jiří Mostýn.

FK Třinec: Jakub Benedik - Kryštof Labaj, Viktor Buryan, Michal Sikora, Matěj Mieszek, Filip Žídek (36. Šimon Roček), Andrej Khanh An Nguyen, Mário Jantošík (45. Matěj Klocek), Tomáš Sikora (52. Pavel Klimek), Mateusz Bartnicki, Tomáš Voznica. Trenér: Pavel Filipczyk.

„S velice kvalitním soupeřem jsme těsně prohráli. Mužstvo podalo zatím nejlepší výkon v sezóně. Zápas rozhodl první poločas. V něm jsme měli tři neproměněné šance, které těsně před přestávkou soupeř potrestal dvěma brankami z protiútoku. I přesto jsem s výkonem a přístupem hráčů spokojen. Věřím, že příští zápas již přinese první body.“