Zápas - mládež

U15: Vzali si zpět tři body

úterý 14. května. 2019 | Jana Zipserová
Odvetný zápas na domácím poli soupeře patřil slezskému celku. Svěřenci trenéra Pavla Filipczyka oplatili porážku, kterou utržili doma proti Šumperku a tím si odvezli tři body zpátky do Třince.
Liga starších žáků U15 - 2018/2019,16. kolo, so 11. 5. 2019, 10:00

Šumperk

2:6
1:3

Branky: 4. Mateusz Bartnicki (0:1), 10. Andrej An Khanh 1Nguyen (0:2), 20. Martin Šincl (1:2), 34. Viktor Buryan (3:3), 42. Michal Sikora (1:4), 50. Mateusz Bartnicki (1:5), 57. Viktor Buryan (1:6), 61. Michal Václavek (2:6). Rozhodčí: Lukáš Doležal - Tomáš Doležal, Vladislav Rulíšek. Žluté karty: David Komínek (Šumperk).

Šumperk: Denis Faulhammer - Filip Podhorný (36. Adam Hovanec), Petr Dostál (56. Filip Ondráček), Martin Tyl, Libor Vicenec (56. Matěj Churavý), Martin Šincl, Pavel Matura, David Komínek, Lukáš Karger, Ondřej Krahula, Michal Václavek. Trenér: Jakub Bauer.

FK Třinec: Jakub Benedik (60. Vojtěch Bocek) - Pavel Klimek, Mário Jantošík, Ondřej Kajfosz, Matěj Mieszek, Kryštof Labaj (65. Šimon Jalovičor), Andrej An Khanh Nguyen, Viktor Buryan, Michal Sikora (55. Šimon Roček), Mateusz Bartnicki, Jakub Kajfosz (44. Tomáš Sikora). Trenér: Pavel Filipczyk.

Pavel Filipczyk, trenér FK FOTBAL Třinec

„Často říkám, že jsme měli mnoho šancí, které se nám nedaří proměňovat. V tomto zápasu to nebyla pravda. V prvních deseti minutách jsme soupeři dali dva góly z dvou střel. Soupeři se pak podařilo snížit. Těsně před poločasem jsme jim dali třetí gól do šatny. O poločase jsme si řekli, že se budeme snažit dál hrát dopředu, což nám i vycházelo. Myslím si, že pouze štěstí, nám nepomohlo. Kluci s Šumperkem doma prohráli před dvěma týdny 0:1 a šlo na nich vidět, že jim to chtějí oplatit. Můžu říct, že výkonnostně i odhodláním všech hráčů to byl náš nejlepší zápas v této sezóně. Šlo vidět, že kluci si fotbal užívali, bojovali s nasazením a šli si pro výhru od první minuty.“